کد خبر: 89134
A

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تاکنون 20 هزار مسکن در هفت استان تامین شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، این تعداد مسکن تا پایان سال به 30 هزار واحد خواهد رسید.

 به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سعید اوحدی ظهر امروز در شورای اداری لرستان، با اشاره به اهمیت خدمت به مردم، اظهار کرد: همچنان که پیامبر اکرم(ص) نیز از اهمیت این مهم بارها سخن گفته‌اند و شایسته‌ترین انسان در نزد پروردگار را فرد مفید برای انسان‌های دیگر عنوان نمودند. 

رویکرد بنیاد شهید جهادی است

وی خاطرنشان کرد: خدمت به خانواده شهدا بسیار والا و مقدس است، از این‌رو رویکرد مدیریتی در این نهاد بایستی جهادی و نه اداری باشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مشکلات پیچیده ایثارگران در تهران حل نمی‌شود، گفت: امیدواریم با سفرهای استانی از نزدیک با مشکلات جامعه ایثارگران آشنا و پس از احصای آن‌ها، برای رفع آن ها گام برداشت.

عقب‌ماندگی‌ها در استیفای حقوق جامعه جانبازان کم نیست

اوحدی با تأکید بر اینکه عقب‌ماندگی‌ها در استیفای حقوق جامعه جانبازان کم نیست، گفت: امروز کشور تحریم‌های ظالمانه‌ای را تحمل می‌کند، با این وجود تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت، راهکار عبور از دوران سخت اقتصادی امروز است.

استخدام تمامی فرزندان شهدا

وی با تأکید بر اصلاح قانون خدمات‌رسانی به ایثارگران، افزود: امسال اصلاحیه تبصره ماده 21 قانون جامع خدمات انجام و موانع تبدیل وضعیت برای همیشه برطرف خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: پس از آزمون سازمان امور اداری توسعه کشور در شهریورماه و در نظر گرفتن سهمیه 25 درصدی برای خانواده شهدا، بلافاصله آزمون استخدامی اختصاصی جامعه ایثارگران برگزار و تمامی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای 70 درصد استخدام رسمی خواهند شد.

اوحدی همچنین از امضای تفاهم‌نامه تامین زمین و ساخت 3 هزار واحد مسکونی و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران لرستان طی امروز خبر داد.

تامین 30 هزار مسکن برای ایثارگران

وی با بیان اینکه در تامین مسکن جامعه ایثارگران کوتاهی شده، گفت: با تفاهم نامه امروز، تاکنون 20 هزار مسکن در هفت استان تامین شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، این تعداد مسکن تا پایان سال به 30 هزار واحد خواهد رسید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر