کد خبر: 90384
A

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده کیوان امام‌وردی، گفت: تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد و پرونده در دست رسیدگی است. رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: این متهم خودش نیز به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما اینگونه نیست.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار حسین رحیمی در گفت‌وگویی درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده کیوان امام‌وردی، گفت: تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد و پرونده در دست رسیدگی است.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: این متهم خودش نیز به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما اینگونه نیست.

بیشتر بخوانید: فردی که تحریریه دیده بان ایران را برای انتشار خبر تجاوز سریالی اَش تهدید به شکایت کرده بود بازداشت شد/ «ک . الف»‌ که بود؟

رحیمی خاطرنشان کرد: پلیس امانتدار مردم است و به دنبال اثبات جرم رخ‌داده هستیم و افرادی که توسط این شخص مورد اذیت و آزار و تعرض قرار گرفته‌اند بدانند که نام و مشخصات آنها نزد پلیس محفوظ خواهد ماند. 

بیشتر بخوانید: اولین اعترافات "ک. الف" متهم تجاوز و آزار و اذیت دختران دانشجو/ برای هیجان با دختران ارتباط می گرفتم

بیشتر بدانید: ماجرای ادعای آزارجنسیِ سریالی آقای الف در فضای مجازی چه بود؟

بیشتر بدانید: اظهارنظر استادیار گروه هنر‌های نمایشی دانشگاه تهران درباره تجاوز سریالی آقای الف/ حراست دانشگاه درحال پیگیری این موضوع است/ شاکیان این فرد از دانشگاه‌های دیگر هم هستند

بیشتر بدانید: ک-الف متهم تجاوز به دختران دانشجو بازداشت شد/ فرماندهی انتظامی تهران بزرگ : دختران برای شکایت به پلیس امنیت مراجعه کنند

 

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر