کد خبر: 93662
A

۳ نفر از مأموران پلیس پیشگیری شهید شدند. و 38 نفر از عوامل این نیرو از ابتدای سال جاری مجروح شدند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در مراسم تجلیل از افسران و بازنشستگان پلیس پیشگیری اظهار کرد: نیروی انتظامی مأموران فداکار و ایثارگری دارد که برای تأمین امنیت و آرامش مردم حتی از جان و آسایش خود نیز می‌گذرند و تا آخرین قطره خون خود پای حفظ امنیت مردم ایستاده‌اند.
 
سرپرست پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون سه نفر از مأموران پلیس پیشگیری پایتخت به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند، گفت: 38 نفر از افسران و درجه‌داران پلیس پیشگیری تهران بزرگ نیز در این مدت در مأموریتهای مختلف برخورد با سارقان و مالخران، دستگیری مجرمان، کشف اموال مسروقه و ... دچار مصدومیت و مجروحیت شده‌اند.

 

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون در پلیس پیشگیری تهران بزرگ، شهید میلاد خسروی برای کلانتری شهرک قدس در درگیری با سارقان مسلح، شهید حامد ضابط در درگیری با فروشندگان موادمخدر و شهید کرمپور برای نجات فردی که در اجرای دستور قضائی اقدام به خودسوزی کرده بود جان را خود از دست داده و به شهادت رسیدند.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این مراسم از 14 نفر از افسران و درجه‌داران برگزیده پلیس پیشگیری که در کشف پرونده‌ها و اقدامات پلیسی نقش چشمگیر و رشادت داشته‌اند به عنوان نمونه، تقدیر شد، بیان کرد: همچنین از 11 نفر از بازنشستگان این پلیس نیز قدردانی و تشکر به عمل آمد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر