کد خبر: 95209
A

-پلیس تهران اعلام کرد: از فعالیت یکی از مجتمع های تجاری شهرک غرب که در آن به دلیل حراج اجناس یکی از فروشگاه های این مجتمع تجاری تعداد زیادی از شهروندان در فضای بسته بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای خرید تجمع کرده بودند جلوگیری به عمل آمد.

 به گزارش سایت دیده بان ایران؛ پلیس پایتخت اعلام کرد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از یکی از مجتمع های تجاری شهرک غرب که در آن به دلیل حراج اجناس یکی از فروشگاه های این مجتمع تجاری تعداد زیادی از شهروندان در فضای بسته بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی  برای خرید تجمع کرده بودند موضوع بررسی و برای حفظ سلامت شهروندان ، اداره اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت از ادامه فعالیت این واحد صنفی جلوگیری به‌عمل آورد.

پلیس تهران در اعلام خود افزود: با توجه به اینکه تجمع و عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی  از جمله  دلایل اصلی شیوع بیماری کرونا محسوب است توصیه می‌شود شهروندان گرامی بطور جد پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، این واحد صنفی فعال در حوزه کیف و کفش در روزهای گذشته با تبلیغ در شبکه های اجتماعی از حراج اجناس خود در روز جمعه ٢٣ آبان‌ماه قبل از ساعت ١٨ خبر داده بود که این امر سبب تجمع حدود یکصد نفر از شهروندان تهرانی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی شد.

پیش از این در قبال اقدام این مرکز معاونت استانداری و رییس اتاق اصناف تهران در گفت و گو با ایرنا واکنش شدیدی دراین باره نشان دادند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر