کد خبر: 98289
A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به وقوع ریزش بهمن در ارتفاعات تهران گفت: طی این حادثه ۲ نفر مصدوم، ۲ تن فوتی و یک نفر مفقود شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شاهین فتحی عصر جمعه در جمع خبرنگاران خصوص حادثه ریزش بهمن و گرفتاری تعدادی از کوهنوردان در ارتفاعات شمال تهران اظهار داشت: اطی امروز از ساعت ۱۳ به بعد با وقوع برف و کولاک و سقوط بهمن ۳ حادثه به ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر استان تهران گزارش شد.
 
وی با اشاره به اینکه اولین حادثه مربوط ارتفاعات کلکچال بود که بر اثر سقوط بهمن نیروها به محل اعزام شدند و در پی آن ۲ نفر جان خود را از دست داده اند و ۲ نفر به شدت مصدوم شده اند که به محیط امن انتقال داده شده اند گفت: در حادثه دوم دوم نیز تیم واکنش سریع برای نجات چند نفر که در ارتفاعات دارآباد گرفتار شدند اعزام شدند و احتمال گرفتاری در کولاک اعلام شده بود که نیروها مشغول امدادرسانی شدند.

 

فتحی عنوان داشت: در حادثه سوم با سقوط بهمن در منطقه آهار یک تیم واکنش سریع دیگر از استان برای امدادرسانی اعزام شده است که به گفته‌ی شاهدان صحنه، یک نفر در بهمن گرفتار شده که تیم‌ها در حال هماهنگی برای جستجو و نجات هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر