کد خبر: 101597
A

با حضور مسئولین بورس تهران و مدیران کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان و فعالان بازار سرمایه، عصر یک شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ از نرم افزار هوشمند متاویو در مرکز همایش های تالار شیشه ای بورس اوراق بهادار تهران رونمایی شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ با حضور مسئولین بورس تهران و مدیران کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان و فعالان بازار سرمایه، عصر یک شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ از نرم افزار هوشمند متاویو در مرکز همایش های تالار شیشه ای بورس اوراق بهادار تهران رونمایی شد.

در جلسه رونمایی محصول دانش بنیان «متاویو»، بهادر شمس مدیرعامل کارگزاری آرمان تدبیر با معرفی نرم افزارمتاویو، به بیان مزایا و نقاط قوت این نرم افزار پرداخت و گفت: متاویو از دستاوردهای یک فعالیت دانش بنیان است که بعنوان دستیاری حرفه ای در کنار فعالان بازار سرمایه ابزار تحلیل و بررسی حرکات نمادهای بورسی را فراهم می کند.

متاویو پول هوشمند را بازار سرمایه را به دقت رصد می کند

شمس مدیرعامل کارگزاری آرمان تدبیر  نقش جهان با اشاره به چرایی پیاده سازی این نرم افزار گفت: فعالیت در بازار بورس بدون داشتن ابزار پایش بازار، کار بسیار پر ریسکی است، با چنین نگاهی در سال ٩۶ به همراه تحلیلگران امکان سنجی پیاده سازی این نرم افزار دانش بنیان را آغاز کردیم تا امکاناتی را برای مشتریان کارگزاری فراهم کنیم تا با اطمینان و رضایت خاطر بیشتری معمالات خود را انجام دهد با چنین نگاهی در متاویو، پول افراد حقیقی را پول هوشمند نامیدیم. باید تاکید کنم این نرم افزار کاملا داخلی است و زاییده فکر متخصصان برجسته بازار است.

مدیرعامل کارگزاری آرمان تدبیر گفت: در طراحی و تولید نرم افزار رصد هوشمند بازار سرمایه متاویو  از هیچ نمونه خارجی کپی برداری نشده است و همه چیز حاصل تلاش کارشناسان داخلی است. طراحی این نرم افزار زاییده تفکر دو یا سه نفر نیست و در طول زمان با توجه به تغییرات بازار، عملکرد آن بهبود پیدا کرده و مسیر توسعه آن ادامه می یابد.

وی افزود: Meta Wave امروز بعنوان یک دستیار هوشمند در اختیار فعالان و معامله گران بازار قرار گرفته است و آن ها به کمک این نرم افزار می توانند تمامی جریانات پولی بازار بورس رصد کنند. به کمک این نرم افزار می توان جریان های پولی در بازار را رصد کرد. در این نرم افزار فعالیت افراد حقیقی را هوشمند فرض کرده ایم و با این پیش فرض ورود و خروج نقدینگی بخش خصوصی قابل رصد است.

شمس با اشاره به این که به دنبال جذب سهامداران و فعالان هوشمند بازار بورس هستیم، تاکید کرد: کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان این محصول را با تمام امکانات و فرآیندهایش در اختیار بازار سرمایه قرار داده است.

نرم افزارهای تحلیل بازار جلوی سواستفاده سیگنال فروش ها را می گیرد

علی بهشتی روی، مدیر امور اعضای بورس تهران در این برنامه ضمن قدردانی از زحمات پیاده سازی نرم افزار تحلیلی متاویو گفت: کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان یکی از 6 کارگزاری برتر است که در زمینه نرم افزارهای بازار سرمایه، فعالیت کرده و با موفقیت توانسته بستری مناسب جهت تحلیل و پردازش سهام ایجاد کند.

بهشتی روی افزود: ورود کارگزاری ها به این مباحث طراحی و تولید نرم افزار، رویکرد ارزنده ای است. ورود در مباحث تحلیلی و در عین حال نظارتی برای یک رکن نظارتی بسیار جذاب است، به کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان تبریک می گویم به نظرم نام گذاری این نرم افزار هوشمندانه است.

مدیر امور اعضای بورس تهران در مراسم رونمایی از متاویو با بیان این موضوع که هر فرد و سهامدار باید باتوجه به تحلیل ها اقدام به خرید و فروش کند، گفت: متاسفانه یکی از معضلات بازار سرمایه این است که برخی دوستان با یک دوره تحلیل تکنیکال خود را تحلیلگر می دانند و در فضای مجازی شروع به فعالیت و فروختن سیگنال می کنند.  بارها در خصوص سواستفاده برخی کانال های تلگرامی و سیگنال‌های نامناسب آن ها هشدار داده شده اما باید جایگزین مناسبی برای کمک به تحلیلی شدن فضای خرید و فروش سهامداران ایجاد کنیم که تولید و توسعه چنین نرم افزارهایی نقش یک دستیار حرفه ای را برای فعالان بازار بازی خواهد کرد.

بهشتی روی تاکید کرد: هر شخصی باید خودش تحلیل کند و با تحلیل خودش وارد بازار شود و توجهی به سیگنال و گروه های مجازی نداشته باشد.

 

کارگزاری آرمان تدبیر عضو انجمن ورزش شرکت های ایران شد

همچنین در این مراسم گواهی عضویت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان در انجمن ورزش های ایران توسط دکتر سیدامیر حسینی رییس این انجمن به دکتر بهادر شمس مدیرعامل کارگزاری اهدا شد. سیدامیر حسینی در سخنان کوتاهی گفت: انجمن ورزش شرکت های جمهوری اسلامی ایران IACS عضو فدراسیون جهانی ورزش شر کت ها WFCS, موسسه ای است غیر دولتی، داوطلبانه متشکل از ‌شرکت های عضو است که برای توسعه فعالیت های ورزشی و سبک زندگی فعال در حوزه های کارفرمایی و کارکنان شرکت ها فعالیت می کند.

رییس انجمن ورزش شرکت های ایران افزود: توسعه وترویج فعالیت ورزش شرکت ها، تقویت ارتباطات انسانی و فرهنگی از طریق ورزش بین شرکت ها، ترویج فعالیت جسمی منظم باتأکید بر ویژگی تفریحی وارتقا سلامت از طریق ورزشهای مردمی، اعتبار سنجی فعالیت‌ها ی ورزشی شرکت ها، کمک به ساماندهی خدمات شرکت ها، باشگاه‌های ورزشی وموسسات خدمات دهنده ورزشی به شرکت ها از جمله اهداف این انجمن است.

با نرم افزار متاویو بیشتر آشنا شوید

«متاویو» نرم افزاری هوشمند با رویکردی جدید و پردازشگری قوی، کارآمد و دستیاری حرفه ای برای فعالان بازار سرمایه است. متاویو سیگنال خرید و فروش نمی دهد، این نرم افزار با رویکردی مبتنی بر علم تحلیل تکنیکال به فعالان بازار سرمایه کمک می کند تا همواره تمامی نمادها را بر اساس الگوریتم های معاملاتی متنوع رصد کنند.

این نرم افزار شامل بخش های مختلف از جمله نقشه بازار، گزارشات روند ارزش معاملات و حجم های بازار، گزارش دهی شاخص ها و صنایع و نمادها و مقایسه دقیق آن ها، دیده بان حقیقی و حقوقی، ساخت الگوریتم و نمایشگر قدرت لحظه ای بازار است.

از مهمترین مزایای این نرم افزار، سنجش حرکت پول حقیقی و حقوقی است که به شدت در ماه های آخر مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر