کد خبر: 111997
A

رئیس مؤسسه سرمایه‌گذاری گوگن هیم، گفت: هیچ دلیلی ندارد که در شرایط کنونی سرمایه‌گذارن به سمت خرید بیت‌کوین بروند.مینرد معتقد است، بیت‌کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی جهان در آستانه یک سقوط بزرگ است که ممکن است قیمت آن را حتی به 10 هزار دلار برساند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رئیس مؤسسه سرمایه‌گذاری گوگن هیم، گفت: هیچ دلیلی ندارد که در شرایط کنونی سرمایه‌گذارن به سمت خرید بیت‌کوین بروند.

این کارشناس سرمایه‌گذاری می‌گوید: هیچ عجله‌ای هم برای خرید ارزهای مجازی ندارد.

مینرد معتقد است، بیت‌کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی جهان در آستانه یک سقوط بزرگ است که ممکن است قیمت آن را حتی به 10 هزار دلار برساند.

مینرد ادامه داد: وقتی شما به تاریخچه ارزهای مجازی نگاه می‌کنید و شرایط کنونی را در نظر می‌گیریم من واقعا فکر می‌کنم این سقوط به احتمال زیاد اتفاق خواهد افتاد.

شما حتما می‌دانید که منظور از سقوط کاهش 70 تا 80 درصدی قیمت بیت‌کوین است و می‌توان قیمت آن را بین 10 تا 15 هزار دلار در نظر گرفت.

در حال حاضر بیت‌‌کوین بین 33 تا 34 هزار دلار در حال معامله است اما نسبت به ماه آوریل که به حدود 65 هزار دلار رسیده بود، حدود 50 درصد قیمت خود را از دست داده است.

افزایش سخت‌گیری‌ها بر علیه فعالیت‌های مرتبط با ارزهای مجازی از چین گرفته تا انگلیس از یکسو و نگرانی‌های موجود در استخراج آن و این که هیچ پشتوانه‌ای برای بیت‌کوین وجود ندارد از سوی دیگر از جمله عواملی بوده که این سقوط 50 درصدی را رقم زده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر