کد خبر: 130798
A

یک سفر معمولی با تورهای لحظه آخری به ترکیه چقدر هزینه دارد ؟ بررسی سایت های تورهای خارجی نشان می دهد سفر به استانبول و اقامت دریک هتل سه ستاره می تواند از ۵ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزینه داشته باشد .

به گزارش دیده بان ایران؛ یک سفر معمولی با تورهای لحظه آخری به ترکیه چقدر هزینه دارد ؟ بررسی سایت های تورهای خارجی نشان می دهد سفر به استانبول و اقامت دریک هتل سه ستاره می تواند از ۵ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزینه داشته باشد .

سفر به استانبول پرهزینه شد

به گزارش اکوایران، زمانی سفر به استانبول از سفر به شهرهای ایرانی ارزان تر بود ،اما چند سالی است که هزینه سفربه کشورهای همسایه از جمله استانبو ل از اقامت در هتل های لوکس مشهد یا کیش و اصفهان هم گران تمام می شود .

براساس قیمت های منتشر شده در سایت های تورهای لحظه آخری که ارزان ترین تورهای داخلی و خارجی را شامل می شوند ، تور استانبول برای ۳ شب درهتل سه ستاره از ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است .

اقامت در هتل ۴ ستاره از ۷ میلیون تومان تا ۸ میلیون تومان هزینه دارد که در تمامی این هتل ها صبحانه رایگان است . اما قیمت ها در هتل های ۵ ستاره اختلاف معناداری دارد ،قیمت ها از ۱۰ میلیون تومان آغاز می شود و به ۳۰ میلیون تومان هم می رسد.

سفر اقساطی به استانبول

برخی ازسایت های گردشگری امکان پرداخت هزینه ها به صورت قسطی را هم فراهم کرده اند و می تواند هزینه های سفر را طی ۱۰ ماه بدون سود پرداخت کرد .

اما اگر مسافر استانبول برای خرید سیسمونی کودک باشید، چقدر بایدهزینه کنید ؟

1

5

قیمت هایی وسایل مورد نیازبراساس مارکت خریداری شده متفاوت می شود . می توان یک کالسکه ۳ میلیونی خرید یا کالسکه ای با مارک معروف را ۵۰ میلیون تومان خرید. این بستگی به سلیقه خریدار دارد .

هرست لباس بچه از ۴۰۰ هزار تومان شروع می شود تا ۲ میلیون تومان . پستونک نوزاد هم از ۴۰ هزار تومان یافت می شود تا ۳۵ میلیون تومان . می توانیم شیشه شیر نوزاد را ۴۰ هزار تومان پیدا کنیم تا ۸ میلیون تومان. حوله بچه هم از ۲۰۰ هزار تومان هست تا یک میلیون تومان .

4

ست خواب کودک نیز را در حراجی ها می توانید ۲۰۰ هزار تومان بخرید اما ست هایی هم هستند که ۱۰ میلیون تومان قیمت دارند .

3

کالسکه بچه هم از حدود ۳ میلیون تومان پیدا می شود تا برندهایی مثل ماکسی کوز و کوئینی که بیش از ۷۰ میلیون تومان قیمت دارند .

سفر به ترکیه شاید زمانی برای طبقه متوسط با پس اندازچند ماهه قابل دسترس بود اما با گرانی های چند ساله دیگر سفری ارزان و در دسترس محسوب نمی شود .

2

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر