کد خبر: 137165
A

قیمت اتریوم در روز جاری با نزدیک شدن به سقف ماهانه خود هزار و ۷۳۰ دلار را به ثبت رسانده است. این در حالی است که قیمت بیت‌کوین امروز شنبه ۱۵ مرداد تغییر محسوسی نسبت به جمعه نداشته است.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛  قیمت بیت‌کوین امروز شنبه ۱۵ مرداد تغییر محسوسی نسبت به جمعه نداشت و مهم‌ترین ارز دیجیتال دنیا نزدیک ۲۳ هزار دلار معامله شد. روندی که تقریبا از ۱۰ روز پیش در بازار ارز دیجیتال آغاز شده و در این مدت ارزش بیت‌کوین بین دو محدوده ۲۴ هزار و ۵۰۰ دلار و ۲۲ هزار و ۵۰۰ دلار نوسان داشته است. با وجود اینکه بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته شب و روز آرامی را پشت سر گذاشته، اما قیمت اتریوم امروز جسارت پیدا کرد و با رشد چهار درصدی به بالاترین سطح ماهانه خود نزدیک شد.

یکی دیگر از اتفاق‌های مهم بازار ارز دجیتال در شبانه‌روز گذشته، ریزش دوباره قیمت لونا است. ارز دیجیتالی که اردیبهشت امسال افت تاریخی را تجربه کرد و حالا جایی بین ۲۰۰ ارز دیجیتال مهم دنیا ندارد اما هنوز برخی از سرمایه‌گذاران پیگیر وضعیت آن هستند.

قیمت اتریوم امروز شنبه ۱۵ مرداد به سقف ماهانه خود نزدیک شد. بیشترین قیمت اتریوم در یک ماه گذشته هزار و ۷۶۱ دلار بود و قیمت اتریوم امروز هزار و ۷۳۰ دلار به‌ثبت رسید. این رقم رشد چهار درصدی قیمت اتریوم را نشان می‌دهد، چون دیروز هر واحد اتریوم هزار و ۶۵۰ دلار ارزش داشت.

در شبانه‌روز گذشته بیشترین قیمت اتریوم هزار و ۷۴۳ دلار به‌ثبت رسیده و کف قیمت آن هزار و ۶۵۰ دلار بوده است. درقیاس با هفته قبل بازدهی اتریوم به مثبت دو درصد نمی‌رسد، چون شنبه قبل هر واحد اتریوم هزار و ۷۰۰ دلار معامله می‌شد. به‌این ترتیب قیمت اتریوم امروز نزدیک ۶۴ درصد با بیشترین قیمت تاریخی خود یعنی رقم چهار هزار و ۸۵۱ دلار قاصله داشت و حجم ۲۱۱ میلیارد دلاری آن معادل ۱۸ درصد از سهم بازار ارز دیجیتال برآورد می‌شد.
 

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت‌کوین

۲۳ هزار و ۸۰۰ دلار

۲۳ هزار و ۱۵۰ دلار

۲۳ هزار و ۲۰۰ دلار

اتریوم

هزار و ۷۰۰ دلار

هزار و ۶۵۰ دلار

هزار و ۷۳۰ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۲ دلار

۰.۰۰۰۰۱۲ دلار

۰.۰۰۰۰۱۲ دلار

کاردانو

۰.۵۱۵ دلار

۰.۵۰۸ دلار

۰.۵۱۹ دلار

ترون

۰.۰۶۹ دلار

۰.۰۶۹ دلار

۰.۰۶۹ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۶۸ دلار

۰.۰۶۸ دلار

۰.۰۷۰ دلار

لونا

۰.۰۰۰۰۹۸ دلار

۰.۰۰۰۱۰ دلار

۰.۰۰۰۰۸۴ دلار

منبع: فرارو

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر