کد خبر: 151428
A

قیمت طلا و سکه امروز، 23 اسفند/ طلا، سکه و دلار رو به صعود

بررسی میدانی نشان می‌دهد قیمت طلا و سکه امروز با افزایش ملموسی روبرو بوده است؛ به نحوی که فروشنگان سکه قیمت این فلز گران‌بها را تا مرز 30 میلیون تومان اعلام می‌کنند. دیگر انواع سکه نیز چند پله افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

قیمت طلا و سکه امروز، 23 اسفند/ طلا، سکه و دلار رو به صعود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ امروز 23 اسفند 1401 با افزایش قیمت دلار در معاملات غیررسمی، قیمت طلا و سکه نیز روندی صعودی را در پیش گرفته است.

قیمت سکه در روزهای گذشته از کانال 25 میلیون تومانی نیز پایین‌تر رفته بود اما از روز گذشته روندی افزایشی در پیش گرفت و حالا بررسی میدانی تجارت‌نیوز نشان می‌دهد سکه امامی در کانال 29 میلیون تومانی قرار دارد.

در لحظه تنظیم این گزارش، قیمت طلا (18 عیار) دو میلیون و 280 هزار و 806 تومان است در حالی که طلا معاملات خود را روی قیمت دو میلیون و  169 هزار و 700 تومان آغاز کرده بود.

آخرین قیمت روز گذشته نیز برای این فلز ارزشمند دو میلیون و 170 هزار 400 تومان ثبت شده است.

 

قیمت سکه امامی

در حال حاضر قیمت سکه امامی دوباره وارد کانال 29 میلیون تومانی شده و در سقف این کانال قرار گرفته است. در لحظه تنظیم این گزارش سکه امامی با قیمت 29 میلیون و 800 هزار تومان دد بازار عرضه می‌شود.

این در حالی است که قیمت روز گذشته این سکه در کانال 26 میلیون تومانی نوسان داشت و حباب آن در حال حاضر هفت میلیون و 54 هزار تومان برآورد می‌شود.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی هم امروز در تلاش برای افزایش، دوباره تا کانال 26 میلیون تومانی پیش رفته است.

فروشندگان، سکه بهار آزادی را که در آخرین ساعات معاملات روز گذشته 23 میلیون و 801 هزار تومان قیمت داشت حالا به قیمت 26 میلیون و 500 هزار تومان می فروشند!

حباب این نوع سکه نیز اکنون پنج میلیون و 542 هزار تومان برآورد می‌شود.

قیمت نیم سکه

قیمت نیم سکه با حدود دو میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته اکنون 17 میلیون و 500 هزار قیمت دارد و حباب آن نیز هفت میلیون و 24 هزار تومان اعلام شده است.

قیمت ربع سکه

امروز قیمت ربع سکه هم به 11 میلیون تومان رسیده است. این در حالی است که آخرین قیمت معاملات روز گذشته این نوع سکه در سطح 9 میلیون و 700 هزار تومان قرار داشت. حباب ربع سکه امروز به پنج میلیون و 758 هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی در جایگاه کم‌نوسان‌ترین نوع سکه اکنون دو کانال افزایش داشته و 6 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. حباب این نوع سکه اکنون چهار میلیون و 218 هزار تومان است.

قیمت دلار که در طول هفته گذشته روندی کاهشی را در اثر اخباری از روابط بین‌المللی ایران در پیش گرفته بود، از روز گذشته مجددا با افزایش قیمت مواجه شده است؛ به تبع آن قیمت طلا سکه نیز چند پله افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است.

کارشناسان هشدار داده بودند که خبردرمانی به تنهایی نمی‌تواند برای مدت‌زمان طولانی نرخ‌ها را کنترل کند و اکنون نیز به نظر می‌آید بازار در انتظار خبری موثق از جریاناتی است که می‌تواند اثرات تحریم‌ها را کاهش دهد؛ در غیر این صورت روند دلار، طلا و سکه باز هم در شیبی صعودی قرار خواهد داشت.

منبع: تجارت نیوز

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر