کد خبر: 63448
A

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی نگرانی ها درباره افزایش قیمت بنزین گفت: قیمت بنزین افزایش نمی یابد اما احتمالا این فراورده نفتی مهم سهمیه بندی خواهد شد.

به گزارش دیده بان ایران، غلامرضا تاجگردون با بیان این نکته که موضوع افزایش قیمت بنزین در مجلس و کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی رد شده است اظهار داشت: تصمیم قطعی درباره تعیین تکلیف کمبود بنزین در کشور در نشست سه قوه مطرح و با نظر رهبری انقلاب تصمیم گیری خواهد شد.

وی تصریح کرد:روزانه ۹۰ میلیون لیتر بنزین برای مصرف در کشور نیاز است که کمبود آن باعث ارائه راهکارهایی از سوی کارشناسان شده است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیشنهاد افزایش بهای بنزین به قیمت لیتری ۲۵ هزار ریال از سوی برخی افراد مطرح شده بود گفت: به عقیده مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت بنزین در شرایط کنونی اقتصاد کشور به مصلحت نیست.

تاجگردون با یادآوری شیطنت برخی افراد درباره شایعه پراکنی موضوع بالا رفتن قیمت بنزین بر لزوم همدلی بیشتر در شرایط کنونی تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه همه ایرانیان درباره عزت ملی خود تعصب دارند بیان کرد: بخشی از فشارهای اقتصادی بر مردم ناشی از سوء مدیریت و بخشی نیز فشارهای دشمنان است./ ایرنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر