کد خبر: 135117
A

کشور ایران را می توان در رتبه بندی اول جهانی از نظر تنوع و تعداد معادن سنگ تراورتن در دنیا دانست. همین امر موجب آن شده است که تنوع بسیار بالایی از جنس و رنگ سنگ های تراورتن را شاهد باشیم که بازار عرضه خواهند شد.

دیده بان ایران- کشور ایران را می توان در رتبه بندی اول جهانی از نظر تنوع و تعداد معادن سنگ تراورتن در دنیا دانست. همین امر موجب آن شده است که تنوع بسیار بالایی از جنس و رنگ سنگ های تراورتن را شاهد باشیم که بازار عرضه خواهند شد. همان گونه که در بخش های مختلف سایت کالاساخت به آن به کرات اشاره شده است این معادن سنگ می توانند از نظر جنس، رنگ و قیمت تمام شده بسیار متفاوت باشند و انتخاب بین آن ها را رنج قیمت های مشخص شده برای سرمایه گذاری خرید سنگ تعیین خواهد نمود. همان گونه که می دانید سنگ تراورتن برای نما بهترین گزینه می باشد. خلل و فرج موجود در سنگ تراورتن موجب چسبندگی بالا روی بدنه شده و دوام سنگ را به دنبال خواهد داشت. از همین رو قطه به یقین تنها می توان تراورتن ها را برای نما های بیرونی مناسب دانست.

سنگ های تراورتن در زمینه های رنگی سفید، کرم و شکلاتی موجود و قابل عرضه هستند. خرید و انتخاب هر یک از آن ها می تواند به طرح اصلی نمای ساختمان و همچنین سلیقه مشتری و نیز شهر محل پروژه وابسته باشد.

برای مشاهده قیمت سنگ نما اینجا کلیک کنید.

 

1

اما نکته ای که باید در این مطلب به آن رجوع کرد این است که معادن مختلف تراورتن ایران معمولا در چند نقطه کشور متمرکز شده اند و استان اصفهان را می توان قلب تراورتن ها تلقی کرد. این اجتماع و تمرکز معادن در یک منطقه موجب آن می شود که در بسیاری از موارد سنگ ها با یکدیگر از لحاظ ظاهری چندان تفاوتی با یکدیگر نداشته اما از لحاظ قیمت گذاری و برند بودن می توانند بسیار متفاوت باشند. از همین رو کالاساخت در تمامی بخش های سایت خود تک به تک معادن استخراج سنگ را معرفی نموده تا در انتخاب و تصمیم گیری مشتری عزیز صادقانه رفتار شده باشد. علت اصلی به کار گرفته شدن نام معادن سنگ در این سایت بر این منظور بوده است که سنگ تراورتن معدن مشخصی به عنوان معدن دیگری معرفی نشود. دلیل این امر می تواند تفاوت قیمت های بسیار بالای برخی از معادن سنگ باشد که برند و شناخته شده هستند و از آن جایی که سنگ ها بسیار مشابه یکدیگر هستند، به عنوان آن معدن برند معرفی و گاها فروخته شوند.

 

بنابراین سایت کالاساخت و تیم مشاوره در تلاش هستند تا در تمامی مراحل معرفی و پرزنت سنگ نما، تمامی مشخصات و ویژگی های مثبت و منفی سنگ را در اختیار مشتری عزیز قرار دهند. در این سایت مبنا بر خرید آگاهانه بوده است، به همین جهت قیمت ها هر روز در حال به روز رسانی می باشند و شما بزرگواران با مراجعه به لینک های قیمت سنگ نما در این سایت می توانید قیمت های بروز و موجودی های فعلی سنگ های تراورتن را در لحظه مشاهده نمایید.

خرید نهایی سنگ نما برای شهر های مختلف می تواند  نتیجه اعتماد به فروش اینترنتی باشد. از این رو ما در کالاساخت بر آنیم این اعتماد جلب شده توسط هم میهنان عزیز را به درستی هر چه تمام تر درک کرده و پاسخگو باشیم و اعتبار کالاساخت را نزد شما حفظ نماییم؛ قیمت تولیدی درب کارخانه، معرفی کامل سنگ و همچنین پیشتیبانی فروش را می توانیم گامی بلند برای اهداف در نظر گرفته شده معرفی نماییم.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر