کد خبر: 106038
A

«لیندسی گراهام» سناتور جمهوریخواه آمریکا روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری "فاکس نیوز" افزود، هیچ کس در روسیه و جهان از «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا نمی‌ترسد و این برای این کشور خطرناک است چرا که این ضعف کلی به منزله حکم اعدام برای بایدن است. گراهام افزود، بایدن رفتار ضعیفی در مقابل ملت به نمایش می‌گذارد و این در روابطش با روسیه آشکار است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ «لیندسی گراهام» سناتور جمهوریخواه آمریکا روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری "فاکس نیوز" افزود، هیچ کس در روسیه و جهان از «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا نمی‌ترسد و این برای این کشور خطرناک است چرا که این ضعف کلی به منزله حکم اعدام برای بایدن است.

گراهام افزود، بایدن رفتار ضعیفی در مقابل ملت به نمایش می‌گذارد و این در روابطش با روسیه آشکار است.

این سناتور آمریکایی گفت: «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه قبلاً یک بار با درخواست از بایدن برای گفتگو با وی در یک برنامه لایو تلویزیونی او را به چالش کشید، زیرا وی می‌دانست که رئیس جمهور بایدن نمی‌تواند از عهده آن برآید.

گراهام توضیح داد مشکل این است که پوتین "از یک لنز بزرگتر" به بایدن می‌نگرد و وی را یک "دشمن ضعیف" می‌داند، زیرا دولت بایدن تلاش می‌کند بار دیگر به توافق هسته‌ای ایران بپیوندد و اجازه می‌دهد تا اوضاع در مرز از کنترل خارج شود.

سناتور جمهوریخواه آمریکا افزود: از آنجایی که روسیه تلاش می‌کند برتری خود را بر آمریکا نشان دهد و چین به تهدیدات مداوم خود ادامه می‌دهد، متحدان آمریکا نگران سیستم ظاهراً ضعیف شده آمریکا هستند.

وی گفت: "متحدان ما بسیار نگران آمریکا هستند. من هرگز ندیده ام که امنیت ملی ما در مدت کوتاهی تا این اندازه وخیم شود. "

لیندسی گراهام در خاتمه گفت: "آمریکا از چندین جهت ضعیف‌تر و جهان خطرناک‌تر شده است و من جو بایدن را مقصر می‌دانم. "

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر