کد خبر: 139120
A

دیپلمات فرانسوی حاضر در مذاکرات برجام گفت در پاسخ به «میخائل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین، که بیانیه ضد ایرانی تروئیکای اروپا را «نابه‌هنگام» خوانده بود، نوشت: «شما بهتر از دیگران می‌دانید که این درست نیست. از زمان آخرین پاسخ ایران دیگر مذاکره فعالی وجود نداشته است.»

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ «فیلیپ اررا» دیپلمات فرانسوی حاضر در مذاکرات برجام گفت که پس از پاسخ ایران، دیگر مذاکره فعالی وجود نداشته است.

وی در پاسخ به «میخائل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین، که بیانیه ضد ایرانی تروئیکای اروپا را «نابه‌هنگام» خوانده بود، در توییتر خود نوشت: «شما بهتر از دیگران می‌دانید که این درست نیست. از زمان آخرین پاسخ ایران دیگر مذاکره فعالی وجود نداشته است.»

اولیانوف پیش از این در پیامی توییتری نوشته بود: «واقعا بسیار نابهنگام بود. درست در لحظه حساس گفت‌وگوهای وین و در آستانه نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی».

سه کشور اروپایی بریتانیا، فرانسه و‌ آلمان روز گذشته، طی بیانیه‌ای مشترک، بدون اشاره به موضع منفعلانه خود و بدعهدی و زیاده‌خواهی طرف آمریکایی، ایران را مقصر عدم احیای برجام معرفی کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر