کد خبر: 64833
A

وزنامه روسی " موسکوسکی کومسومولتس" با انتشار خبری از بچه‌دار شدن پوتین خبر داده است. بر اساس این گزارش، "آلینا کابائوا" معشوقه 36 ساله پوتین که قهرمان المپیکی سابق روسیه است اخیرا در بیمارستانی خصوصی در روسیه با عمل سزارین فرزند 2 قلو به دنیا آورده است. گفته می‌شود جنسیت نوزدان پسر است. منابع این روزنامه روسی گفته‌اند که هنگام وضع حمل، تمامی یک طبقه از بیمارستان در غُرُق بوده است و از زمان تولد فرزند دوقلو، "آلینا کابائوا" از انظار عمومی پنهان شده است. پوتین 65 ساله پس از 30 سال زندگی با " لئودمیلا شکربنوا" از همسرش جدا شده است و به طور رسمی ازدواج نکرده است اما او سال‌هاست با یک قهرمان المپیکی روسیه رابطه دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ به نقل از سی‌ان‌ان ترک، روزنامه روسی " موسکوسکی کومسومولتس" با انتشار خبری از بچه‌دار شدن پوتین خبر داده است.

بر اساس این گزارش، "آلینا کابائوا" معشوقه 36 ساله پوتین که قهرمان المپیکی سابق روسیه است اخیرا در بیمارستانی خصوصی در روسیه با عمل سزارین فرزند 2 قلو به دنیا آورده است.

گفته می‌شود جنسیت نوزدان پسر است. منابع این روزنامه روسی گفته‌اند که هنگام وضع حمل، تمامی یک طبقه از بیمارستان در غُرُق بوده است و از زمان تولد فرزند دوقلو، "آلینا کابائوا" از انظار عمومی پنهان شده است.

پوتین 65 ساله پس از 30 سال زندگی با " لئودمیلا شکربنوا" از همسرش جدا شده است و به طور رسمی ازدواج نکرده است اما او سال‌هاست با یک قهرمان المپیکی روسیه رابطه دارد.

گفتنی است در سال 2016 نیز برخی رسانه‌های روسی از بچه‌دار شدن پوتین و کابائوا خبر داده بودند اما این رسانه‌ها بلافاصله مجبور شدند خبرهای مربوط را از خروجی خود حذف کنند.

پوتین و " آلینا کابائوا"/ عکس: رویترز

پوتین صاحب فرزند دوقلو شد؟

 

پوتین صاحب فرزند دوقلو شد؟

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر