کد خبر: 70393
A

طوفان دوریان که این روزها سراسر آمریکا را درنوردیده است و از دیزنی لند تا بسیاری از مزاکز مهم دولتی تعطیل شده اند. اما زندگی مردم در باهاما بیش از دیگران مختل شده است و بسیاری از مردم عزیزان خود را گم کرده اند.

 به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران , اکنون و با گذشت چند روز از بحران طوفان در ایالات متحده، هنوز هم تعداد زیادی ازخانواده ها درگیر این طوفان و حواشی آن هستند. روایت فعلی روایت پدری است که برای فرار از بحران طوفان و سیلاب های باماها فرزند خود را روی بام خانه رها می کند اما فرزندش را گم می کند.

آدریان فارینگتون 38 ساله گفت: پسر کوچکش جونیور را روی بام رها کرده تا کوسه ها او را زخمی نکنند اما فرزندش را گم کرده است و از آن زمان تا کنون نیز کوچکترین اثری از فرزندش ندیده است او که از یافتن فرزندش تقریبا ناامید شده است از نهادهای مختلف برای یافتن او درخواست کمک کرده است.

روایت پدری که برای نجات فرزندش از طوفان دوریان او را روی بام خانه گذاشت

آدریان در گفتگو با یک روزنامه محلی گفت که او ناامیدانه سعی در نجات فرزندش داشت زیرا طوفان با باد و باران جزیره کارائیب را مورد ضرب و شتم قرار داده بود. او می گوید: "پاهای من بر اثر سرما و آسیب دچار بی حسی بود ، اما من هنوز سعی می کردم کنار پسرم بمانم. بعد از گذشت حدوداً یک ساعت خونریزی ، متوجه شدم کوسه ها در کنار خانه ها شنا می کنند.بنابراین ، من پسرم را گرفتم و او را بر پشت بام گذاشتم. اما قبل از اینکه بتوانم روی سقف بنشینم تا او را نگه دارم ، باد ناشی از طوفان او را به پشت بام کشاند و دوباره به طرف دیگر منتقل کرد. من هنوز می توانستم صدای بابا گفتن او را بشنوم اما خودم به زیر آب کشیده شدم و از فرزندم دور شدم."

صدها نفر به دنبال طوفان ویرانگر باهاما مفقود شده و  تاکنون 30 نفر کشته شده اما پیش بینی می شود این تعداد در هفته های آینده افزایش یابد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر