کد خبر: 74790
A

"دونالد ترامپ" در واکنش به انتشار ویدئویی از به تسمخر گرفتنش از سوی نخست وزیر کانادا، "جاستین ترودو" نخست وزیر کاناد را "آدمی دورو" توصیف کرد.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از فاکس نیوز،  ترامپ امروز (چهارشنبه) در پاسخ به سوالی درباره ویدئوی تمسخر او از سوی نخست وزیر کانادا، ترودو را "فردی دورو" توصیف کرد اما پس از یک مکث نسبتا طولانی گفت: "می‌دانم که او آدم خوبی است."

ترامپ در ادامه افزود:" حقیقت اینکه من او را دورو نامیدم اینست که او 2 درصد (اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی کانادا به بودجه نظامی) را نمی‌پردازد و می‌بینم که او خیلی از این موضوع خوشحال نیست...او 2 درصد را نمی‌پردازد و او باید آن را بپردازد. آنها پول دارند."

گفتنی است ویدئویی از گفتگوی خصوصی رهبران کانادا، بریتانیا و فرانسه در حاشیه نشست سران ناتو در لندن منتشر شده که در آن جاستین ترودو، بوریس جانسون و امانوئل ماکرون بدون اشاره به نام ترامپ او را مورد تمسخر قرار داده و ترودو با اشاره به کنفرانس خبری طولانی مدت ماکرون در دیدار با ترامپ می‌گوید:" او دیر کرده بود چون یک کنفرانس خبری ۴۰ دقیقه‌ای داشت. شما فقط باید قیافه تیمش را می‌دیدید که فکشان آمده بود پایین."

گفتگوی تمسخر آمیز رهبران کانادا، فرانسه و بریتانیا درباره ترامپ

واکنش ترامپ به تمسخرش از سوی نخست وزیر کانادا:

پس از این اظهارات تروردو، رهبران 3 کشور با هم می‌خندند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر