کد خبر: 108320
A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان با اشاره به درگیری و نزاع همراه با تبر در گرگان، از دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای دستگیری عامل تبرکشی خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ یک مورد درگیری شدید در کمربندی گرگان اتفاق افتاد که در آن سرنشین پژو پارس با راننده پژو آر دی درگیر و وی را با ضربات تبر مجروح کرد.

این حادثه در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت.

به محض وقوع این حادثه فرمانده انتظامی گلستان دستور داد تا این موضوع به صورت جدی و سریع پیگیری شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان در این خصوص گفت: شب گذشته به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری شدید در کمربندی گرگان حوالی خط زنگیان، بلافاصله ماموران آگاهی و اطلاعات کلانتری ۱۳ شهرستان به محل اعزام شدند.

سرهنگ رضا رضی افزود: با حضور پلیس در محل و برابر اعلام حاضران مشخص شد راننده و سرنشین یک دستگاه پژو پارس با راننده خودرو پژو آردی درگیر و با ضربات تبر وی را مجروح کرده و از محل متواری شده اند.

وی با بیان اینکه مجروح بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد، گفت: با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شد مضروب به دلیل ضربات تبر از چند ناحیه پا، دست و کمر و سر مجروح شده و حال عمومی وی رضایت بخش نیست.

رضی افزود: با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ماموران، هویت ضاربان شناسایی و تلاش برای دستگیری آنها از نخستین لحظات وقوع درگیری در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: طی بررسی های ماموران مشخص شد ضاربان و مجروح از دوستان چندین ساله بوده اند که به دنبال یکسری اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان با اشاره به پیگیری و دستور فرمانده انتظامی گلستان برای دستگیری هرچه سریعتر عامل تبرکشی، گفت: پرونده در اختیار تیمی ویژه از ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفته است.

وی با هشدار به هنجارشکنان و مخلان امنیت جامعه، تاکید کرد: پلیس قاطعانه در برابر اینگونه اقدامات ایستاده و برابر قانون و مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

گفتنی است این دومین حادثه طی هفته های اخیر در گلستان است که مضروب با تبر مجروح می شود.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • Frzad

    عجب‌ وحشی های پیدا میشن قدیم اعدام میدانی‌بود درس عبرتی میشد برا ارزل اوباش الان اونم نمونده والا باید اینارو جلو جمع اعدام کنن

  • ناشناس

    دو مورد تبر کشی طی دو سه هفته اخیر در گلستان ، ماشاالله به این همه امنیت!!

ارسال نظر