کد خبر: 106846
A

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان استان قزوین گفت: طی یک ماه گذشته ۲ نفر هندی وارد شهرستان قزوین شدند و دریکی از هتل‌های قزوین اسکان پیدا کردند، در حال حاضر تست هر دو تبعه هندی مثبت شده است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان استان قزوین گفت: طی یک ماه گذشته ۲ نفر هندی وارد شهرستان قزوین شدند و دریکی از هتل‌های قزوین اسکان پیدا کردند، در حال حاضر تست هر دو تبعه هندی مثبت شده و بررسی‌های کامل صورت گرفته اما نوع کرونای این افراد در حال بررسی است.

علیرضا مهرعلیان بیان کرد: طی یک ماه گذشته ۲ نفر هندی وارد شهرستان قزوین شدند و دریکی از هتل‌های قزوین اسکان پیدا کردند، یکی از آن‌ها ۲۷ ساله است که به دعوت یک شرکت دارویی در استان البرز به ایران آمده است، وی در هند و قبل از ورود به ایران تست کرونا داده است و نتیجه آن منفی بوده و بعد از رسیدن به فرودگاه مستقیم به محل اقامت خود در قزوین می‌آید.

وی ادامه داد: نفر دوم نیز ۴۶ ساله است که به دعوت همان شرکت ۲۸ فروردین وارد ایران شده است، تست این فرد نیز منفی بوده، اما بعد از این که از وی در شرکت تست گرفته می‌شود،؛ نتیجه تست مثبت می‌شود و فرد به بیمارستان امام علی (ع) کرج منتقل می‌شود اما بستری نمی‌شود و با آمبولانس به هتل محل اقامت خود در قزوین می‌آید.

رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان استان قزوین اظهار کرد: تست فرد برای تشخیص اینکه کرونای هندی است یا خیر به تهران ارسال‌شده است، کلیه مسافران و پرسنل محل اقامت این فرد نیز تست کرونا دادند که نتیجه تست آن‌ها منفی بود و در حال حاضر مرکز اقامت وی قرنطینه نشده ولی اجازه ورود و پذیرش مسافر جدید داده نشده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر تست هر دو تبعه هندی مثبت شده و بررسی‌های کامل صورت گرفته اما نوع کرونای این افراد در حال بررسی است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر