کد خبر: 78805
A

شمار قربانیان ویروس «کرونا» در چین همچنان رو به افزایش است. بر اساس این گزارش، روز گذشته ۱۰۵ نفر در این کشور بر اثر ابتلا به بیماری جدید کرونا جان باختند و شمار قربانیان این بیماری به ۱۷۷۰ نفر رسید. طبق اعلام دولت چین، شمار افرادی نیز که به این ویروس مبتلا شده‌اند از مرز ۷۰ هزار نفر گذشته است. گفتنی است، ویروس کرونا از ابتدای شیوع خود در ماه دسامبر تاکنون بیش از ۲۵ هزار نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ به نقل از العهد، شمار قربانیان ویروس «کرونا» در چین همچنان رو به افزایش است.بر اساس این گزارش، دولت چین اعلام کرد که شمار قربانیان ویروس مذکور به ۱۷۷۰ کشته رسیده است.

طبق اعلام دولت چین، شمار افرادی نیز که به این ویروس مبتلا شده‌اند از مرز ۷۰ هزار نفر گذشته است.

گفتنی است، ویروس کرونا از ابتدای شیوع خود در ماه دسامبر تاکنون بیش از ۲۵ هزار نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده است.

تا به امروز دست کم ۲۵ کشور در جهان مواردی از ابتلاء به این ویروس را گزارش داده‌اند که این امر مقامات بهداشت و درمان در کشورهای مختلف جهان را به اعمال تدابیر حفاظتی و صدور هشدارهای مسافرتی با امید محدود کردن دامنه شیوع این بیماری وادار ساخته است.

در این میان شماری از کشورها با اعزام هواپیماهایی به چین اتباع و کارکنان رسمی خود را که در چین اقامت دارند، به طور اضطراری از این کشور خارج کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر