کد خبر: 83103
A

زالی گفت: جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی برگزار کردیم و قرار شد که زیرساخت‌های لازم در زمینه ارائه ماسک و تجهیزات حفاظتی فراهم شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: شرط ادامه مسیر برای بازگشایی مشاغل و مکاسب، رعایت دقیق پروتکل‌ها و مسائل بهداشتی است و افراد باید بر اساس تعهداتشان عمل کنند.

او ادامه داد: نظارت بر اجرای پروتکل‌های مشاغل دقیق‌تر انجام می‌شود، اما موضوع مهم این است که گستردگی مشاغل در تهران در مقایسه با سایر استان‌ها قابل توجه است.

زالی تاکید کرد: تهران می‌تواند شرایط شکننده‌تری داشته باشد و ما هنوز به نقطه مطلوب و ثبات قطعی نرسیده‌ایم.

او بیان کرد: آمارها نشان می‌دهد که میزان ابتلا در شهر تهران کاهش نداشته است و شرایط تهران همان طور که قبلاً گفتم می‌تواند شکننده باشد.

زالی تاکید کرد: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند شرایط تهران را نگران‌کننده کند و هر گونه تغییر رفتار افراد در شهر تهران بعد از دوره نه تا چهارده روزه و همچنین آثار میزان بستری در بیمارستان‌ها بین ۲ تا ۳ هفته بعد خودش را نشان می‌دهد.

او ادامه داد: مردم باید تمام مسائل بهداشتی را به طور دقیق رعایت کنند؛ ما جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی برگزار کردیم و قرار شد که زیرساخت‌های لازم در زمینه ارائه ماسک و تجهیزات حفاظتی فراهم شود.

او گفت: براساس گزارش‌های دریافتی ۱۰ درصد از مردم در مترو از ماسک استفاده نکردند که می‌تواند عدد قابل توجهی باشد، اما خوشبختانه میزان استفاده افراد از ماسک رو به افزایش است./باشگاه خبرنگاران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر