کد خبر: 100041
A

روزنامه جمهوری اسلامی، در سرمقاله خود با عنوان «مزرعه‌های سرخ» نوشت: مدیریت کلان اجرائی کشور باید به این سوال اساسی پاسخ بدهد که چرا چینی‌ها در چند نقطه کشور با استفاده از برق ارزان این ملت موجب خاموشی خانه‌های مردم و وارد شدن خسارت همه‌جانبه‌ جانی و مالی به آنها شده‌اند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه جمهوری اسلامی، در سرمقاله خود با عنوان «مزرعه‌های سرخ» نوشت: مدیریت کلان اجرائی کشور باید به این سوال اساسی پاسخ بدهد که چرا چینی‌ها در چند نقطه کشور با استفاده از برق ارزان این ملت موجب خاموشی خانه‌های مردم و وارد شدن خسارت همه‌جانبه‌ جانی و مالی به آنها شده‌اند.

این روزنامه تاکید کرد که «انتشار اسناد و اطلاعات مربوط به مصرف فوق‌العاده برق در مزرعه‌های استخراج بیت‌‌کوین، کم‌ترین ابهامی در مقصر بودن کسانی که به این مزرعه‌های سرخ و سوزان مجوز فعالیت داده‌اند باقی نگذاشت».

روزنامه جمهوری اسلامی افزود که این وضعیت، اعتماد مردم به مسئولین را می‌سوزاند و این اعتمادسوزی از سوختن اموال ملت در مزارع رمزارزهای چینی‌ها خطرناک‌تر است.تمام مجوزهایی که به خارجی‌ها و داخلی‌ها داده‌اید را باطل کنید، به مردم اطمینان دهید که منافع ملی را بر این مزرعه‌های سرخ ترجیح می‌دهید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر