کد خبر: 100103
A

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت: این برنامه، به ستایش از پوشش بومی ‌اقوام ایران پرداخته بود، اما رسانه‌های مذکور با تقطیع ویدئو و نمایش بخشی از آن، مدعی شده‌اند که در تلویزیون، توهین قومیتی شده است!

به گزارش دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان در ارتباط با ویدیوی اخیر از توهین مجری شبکه دو به لباس کردی نوشت: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، اقدام به انتشار ویدئویی تقطیع شده و قدیمی ‌با هدف ایجاد تفرقه در کشورمان نمودند.

این ویدئو که رسانه‌هایی چون رادیو فردا، ایران اینترنشنال، بی‌بی‌سی فارسی و... آن را تحت عنوان توهین قومیتی منتشر کرده‌اند، مربوط به حدود یک سال و نیم پیش است، اما این رسانه‌های معاند، به دروغ نوشته‌اند که دو روز قبل این برنامه از تلویزیون ایران پخش شده است!

این برنامه، به ستایش از پوشش بومی ‌اقوام ایران پرداخته بود، اما رسانه‌های مذکور با تقطیع ویدئو و نمایش بخشی از آن، مدعی شده‌اند که در تلویزیون، توهین قومیتی شده است!

متأسفانه گروهی از نمایندگان مجلس نیز تحت تأثیر این سناریو قرار گرفته‌اند و روز گذشته نامه‌ای را در اعتراض به برنامه‌ای که یک سال و نیم قبل پخش شده و محتوای اصلی آن متفاوت بود نوشته‌اند. این درحالی است که باید در مقابل بازی‌های رسانه‌ای معاندان با هدف ایجاد تفرقه بین هموطنانمان هوشیار بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر