کد خبر: 100757
A

نماینده مجلس دهم گفت: دولت زدایی شعار مجلس یازدهم است و این میزان ایجاد تنش و درگیری با دولت در تاریخ کشور بی سابقه است.

به گزارش دیده بان ایران؛ «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی»، نماینده مجلس دهم، درباره شکایت چند تن از نمایندگان مجلس از اعضای دولت به قوه قضاییه" گفت: اگر قرار باشد شکایتی صورت گیرد در اصل باید مردم از نمایندگان مجلس یازدهم به علت، وعده های خلافی که داده اند شکایت کنند، نمایندگان پس آنکه احتمال کاندیداتوری ظریف و جهرمی مطرح شد شروع به پرونده سازی کردند. 

او ادامه داد: نمایندگان اقلیت در مجلس دهم آدرس غلط به مردم ندهند. نمایندگان با شعار اقتصادی وارد کشور شدند اما همه عملکرد و جهت گیری هایشان سیاسی است، نمایندگان برای جبران شکست بزرگ شان فرافکنی می کنند. 

جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد: در سطح جامعه نارضایتی شدیدی از مجلس یازدهم وجود دارد، همان اقلیتی که به این مجلس رای دادند احساس می کنند سرشان کلاه رفته است زیرا به افرادی رای داده اند که خلف وعده می کنند. 

نماینده مردم رشت در مجلس دهم گفت: دولت زدایی شعار مجلس یازدهم است و این میزان ایجاد تنش و درگیری با دولت در تاریخ کشور بی سابقه است. اواخر دولت احمدی نژاد با مجلس نهم مواجهه شد ولی علیرغم مخالفت ها، مجلس به این اندازه توهین و فحاشی نکرد دولت روحانی مورد نقد قرار ندارد بلکه مورد فحاشی قرار گرفته است. 

او در پایان افزود: اقدام نمایندگان کاملا سیاسی است. نماینده، مدعی‌العموم نیست که شکایت کند، قانون  چنین اختیاری به نماینده نداده است. ما وکیل دعاوی نیستیم وکیل تدوین مقررات و قوانین هستیم به فرض من از وزیری شکایت کردم دادگستری چه نامی بر آن بگذارد.

منبع: برنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر