کد خبر: 102958
A

آیت الله حسینی بوشهری گفت: حوزه، مراجع و علما نهایت همکاری را در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند و اگر این همراهی و همدلی نبود، خسارات بیشتری متوجه کشور می شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر جمعه در جلسه اعضای جامعه مدرسین با وزیر بهداشت ضمن تقدیر و تشکر از وزیر و وزارت بهداشت در زمینه مقابله با کرونا گفت: بیش از یک سال است که کادر پزشکی کشور با تمام توان درگیر یک بلیه ای شده اند که البته منحصر به کشور ما نبوده و یک بلای جهانی محسوب می شود.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها و بارها بر رعایت توصیه های ستاد ملی مباره با کرونا تأکید کرده اند و شیوه عمل رهبر معظم انقلاب در مناسبت های مختلف الگویی برای همه ما محسوب می شود.

آیت الله حسینی بوشهری تأکید کرد: حوزه علمیه قم، مراجع و علما نهایت همکاری را در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند و اگر این همراهی و همدلی نبود، خسارات بیشتری متوجه کشور می شد.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به وزیر بهداشت ابراز کرد: حضور جنابعالی با توجه به شرایط جدیدی که پیش آمده بسیار ارزشمند است و می تواند برای برنامه های جدید ما راهگشا باشد.

وی همچنین با بیان اینکه جامعه مدرسین سابقه ای بیش از نیم قرن دارد و شخصیت های بزرگی از آن برخاسته اند، عنوان کرد: حاضران در جلسه علاوه بر عضویت جامعه، در شورای عالی حوزه و شورای نگهبان عضویت داشته و از اساتید برجسته دروس خارج هستند.

آیت الله حسینی بوشهری تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم به عنوان دیده بانان بیداری در خدمت نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف باشیم.

امام جمعه قم علت اصلی حضور وزیر بهداشت در این جلسه را مبتنی بر شرایط موجود در رابطه با کووید 19 و پاسخ به بعضی از سؤالات و رفع ابهامات دانست که توسط اعضای محترم جامعه مطرح شد.

منبع: رسا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر