کد خبر: 105235
A

احمد زیدآبادی به مطلب امروز روزنامه کیهان که درباره نشست وین منتشر شده بود واکنش نشان داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ احمد زید آبادی روزنامه نگار با سابقه نوشت؛ روزنامۀ کیهان به هیئت مذاکره کنندۀ ایرانی تشر زده است که با وجود موضع شفاف و قطعی جمهوری اسلامی در مورد لغو تحریم‌های آمریکا، آنها در وین چه می‌کنند؟

این پرسش را اگر منتقدان یا مخالفان جمهوری اسلامی مطرح کنند، کاملاً منطقی است چرا که در رفتار هیئت مذاکرۀ کنندۀ ایرانی نوعی پنهان‌کاری یا ریاکاری دیده می‌شود.

کیهان اما روی کدام منطق این پرسش را مطرح می‌کند؟ مگر هیئت مذاکره کننده، بدون هماهنگی و کسب اجازۀ سایر نهادهای حاکم و به طور سرخود راهی وین شده است؟

اگر اقدام هیئت ایرانی، با هماهنگی و کسب مجوز صورت گرفته، پس اعتراض کیهان به چیست و کجاست؟ و اگر سرخود انجام شده، مگر برای مجلس یا شورای عالی امنیت ملی و نهادهای بالاتر از آنها کاری دارد که با یک مصوبه یا دستور مانع حضور آنان در وین شوند؟ 

یعنی مسئولان کیهان نمی‌دانند که نوع پرسش‌شان، این تناقضات را به همراه دارد؟ و یا اینکه مخاطبان را بره فرض کرده‌اند؟ پیش غازی و معلق بازی؟

گفتنی است روزنامه کیهان در ستون گفت وشنود امروز خود این پرسش را مطرح کرده بود کهمعلوم نیست مذاکرات وین برای چیست و چرا این همه طولانی شده است؟

منبع: دیده بان ایران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر