کد خبر: 105525
A

بیانیه 203 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تقدیر از اقدامات نیروی انتظامی در ایام نوروز 1400 در جلسه امروز مجلس قرائت شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه 203 نفر از نمایندگان در تقدیر از اقدامات نیروی انتظامی در ایام نوروز 1400 قرائت شد.

در این بیانیه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

بحمدالله با وجود تمام سختی ها، فشارها و توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین وجود برخی مشکلات به واسطه شیوع بیماری کرونا در کشور، خادمان ملت در نیروی انتظامی با روحیه جهادی، انقلابی، ایثار و فداکاری، حضوری گسترده در شهرها، جاده ها، مرزها و نقاط مختلف کشور در راستای دفاع از ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هچنین صیانت از جان، مال و ناموس مردم داشتند.

در نوروز سال 1400 همراه با بهار معنویت و ایام پربرکت شعبانیه نیز تابلویی از ایثار و از خودگذشتگی سبزپوشان نظم و امنیت را در براقراری آرامش و آسودگی خاطر هموطنان در جای جای میهن اسلامی به نمایش گذاشت و امنیت را همراه با سلامت و نشاط به مردم شریف ایران هدیه نمود.

امروز امنیت و آرامش کشور مدیون تلاش های بی دریغ و زحمات خستگی ناپذیر فرماندهی و کارکنان خدوم و جان برکف نیروی انتظامی است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حریم امنیت از مدیریت جهادی و انقلابی فرماندهی نیروی انتظامی و مجاهدت های مخلصانه کارکنان، فرماندهان و مدیران ناجال تشکر و قدردانی نموده و آمادگی خود را برای تقویت و حمایت همه جانبه از این نیروی ولایی و انقلابی اعلام می داریم».

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر