کد خبر: 105528
A

نماینده تبریزدر تذکری گفت: راستی آزمایی کامل لغو تحریم‌های هسته‌ای خط قرمز مجلس است.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریزی در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 24 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تاکید بر اینکه مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود اظهار داشت: اقدام تروریستی و انفجار در نطنز امری محکوم است و تروریسم هسته‌ای به شمار می‌رود بنابراین ادامه مذاکرات هسته‌ای در چنین شرایطی در شأن عزتمند مردم بزرگوار ایران نیست و دولت باید در مورد تداوم مذاکرات تجدیدنظر کند.

وی افزود: ملت می‌دانند لغو همه تحریم‌ها اعم از هسته‌ای و تحریم دوره جنایت‌بار ترامپ قاتل سردار سلیمانی و همچنین راستی آزمایی کامل و مورد تأیید مجلس شرط اصلی و خط قرمز است.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: پذیرفتن وعده‌های نسیه و روی کاغذ از سوی آمریکا که به نقض پیمان در دنیا معروف است اقدامی غیرمعقول و در شأن ملت ایران نیست؛ یک بار دولت تدبیر و امید این راه زیبانبار را رفت و خسارت کمرشکن و نتایج تلخ آن را مردم عزیز کشورمان چشیدند.

میرتاج الدینی گفت: افزایش 7 الی 8 برابری نرخ ارز، تورم و فشار اقتصادی سنگین و مشروط کردن اقتصاد کشور و ایجاد نوسانات اقتصادی از آثار زیانبار این امر بوده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس خاطر نشان کرد: در این شرایط دولت بداند بدون راستی آزمایی کامل و مورد تأیید مجلس در خصوص بازگشت به تعهدات برجامی، اقدامی نخواهد کرد.

منبع: فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر