کد خبر: 107015
A

طبق جدول منتشر شده از سوی وزارت کشور درباره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تبلیغات ۲۰ خرداد امسال آغاز می شود و تا ۲۶ خرداد ادامه خواهد داشت، با وجود این بسیاری از کاندیداهای تایید صلاحیت شده در استان تبلیغات چراغ خاموش و البته محسوس خود را آغاز کرده اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ طبق جدول منتشر شده از سوی وزارت کشور درباره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تبلیغات ۲۰ خرداد امسال آغاز می شود و تا ۲۶ خرداد ادامه خواهد داشت، با وجود این بسیاری از کاندیداهای تایید صلاحیت شده در استان تبلیغات چراغ خاموش و البته محسوس خود را آغاز کرده اند.

از فعالیت در فضای مجازی و کانال های تلگرامی که بگذریم این روزها، ایام سوگواری مولای متقیان علی(ع)به فرصتی برای این افراد تبدیل شده است. شب های قدر شب های نذورات و توجه ویژه به نیازمندان است از این جهت توزیع نذری در این ایام زیاد می شود، برخی کاندیداها در استان این فرصت را غنیمت شمرده و اقدام به توزیع نذری تبلیغاتی کرده اند.

یکی از شهروندان شیروانی با ارسال تصویری از نذری توزیع شده در شب های گذشته به روزنامه خراسان گفت: حلیم نذری برای مان آوردند اما این حلیم بیشتر از این که  نذری باشد، تبلیغاتی بود زیرا درون بسته بندی حلیم کارت تبلیغاتی یکی از کاندیداها قرار داشت. وی با بیان این که نباید شب های قدر به فرصتی برای این افراد تبدیل شود، اضافه کرد: مسئولان باید با این تخلف ها مقابله کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر