کد خبر: 107338
A

فعال سیاسی اعتدالگرا با بیان اینکه قطعا یک نفر از میان آقایان رئیسی و لاریجانی رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود، تأکید کرد: تا الان اخبارهای متفاوتی درباره تصمیم آقای رئیسی منتشر می شود. اگر به هر دلیلی ایشان در انتخابات ثبت نام نکند. آقای لاریجانی می آید و برنده میدان رقابت می شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ انتخابات وارد فاز جدی خود شده است و از فردا نامزدها می توانند بروند و نام نویسی کنند اما آنچه در این میان اهمیت دارد، تصمیم سیدابراهیم رئیسی است چراکه بسیاری از شخصیت ها نهایی کردن تصمیم خود را به آمدن یا نیامدن او گره زده اند.

مهرداد لاهوتی درباره آرایش صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: حضور همه جریان های سیاسی در صحنه انتخابات باعث افزایش مشارکت مردم پای صندوق های رأی می شود. البته مردم گلایه هایی دارند، با ارائه برنامه های عملیاتی باید به آنها امید داد تا جامعه متوجه شود وضعیت کشور به این شکل باقی نمی ماند.

وی با اشاره به وجود گرایش های مختلف سیاسی در جامعه افزود: مردم از هر گرایش سیاسی وقتی نامزد مطلوب خود را در میدان رقابت ببینند، این مسئله باعث می شود که سطح مشارکت و شور انتخابات بالا برود و جریانات مختلف نیز ترغیب شوند که با حضور فعال در عرصه، از برنامه ها، موفقیت ها یا دلایل عدم توفیق خود در گذشته سخن بگویند.

عضو حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه کنار کشیدن و بی تفاوت بودن به موضوع انتخابات کار درستی نیست، اظهار کرد: صحنه انتخابات تا به الان این طور نشان می دهد که رقابت اصلی بین اعتدالیون و اصولگرایان است، به عبارت دیگر نقش و موقعیت جریانات اصلاح طلب در این میدان پررنگ نیست.

وی ادامه داد: اگر قرار به مبارزه جدی باشد، دو نامزد شاخص این جا مطرح هستند آقای سیدابراهیم رئیسی از جریان اصولگرایان و آقای علی لاریجانی از جریان اعتدال. البته این دو با هم در عرصه انتخابات حاضر نمی شوند اما هر کدام به تنهایی بیایند قطعا رئیس جمهور می شوند.

لاهوتی با بیان اینکه قطعا یک نفر از میان آقایان رئیسی و لاریجانی رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود، تأکید کرد: تا الان اخبارهای متفاوتی درباره تصمیم آقای رئیسی منتشر می شود. اگر به هر دلیلی ایشان در انتخابات ثبت نام نکند. آقای لاریجانی می آید و برنده میدان رقابت می شود.

 
 

منبع: نامه نیوز

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر