کد خبر: 107606
A

فعال سیاسی اصولگرا گفت: «به نظر من استفاده از نامزد پوششی بنای اشتباهی بود که در سال 96 توسط اصلاح طلبان گذاشته شد و نباید ادامه یابد. این نوعی بازی با افکار عمومی است و معتقدم که نامزدهایی باید وارد رقابت بشوند که قصد داشته باشند رئیس جمهور شوند، نه اینکه محافظ نامزدی دیگری باشند. »

به گزارش دیده بان ایران؛ ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا درباره استفاده اصولگرایان از نامزد پوششی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: «به نظر من استفاده از نامزد پوششی بنای اشتباهی بود که در سال 96 توسط اصلاح طلبان گذاشته شد و نباید ادامه یابد. این نوعی بازی با افکار عمومی است و معتقدم که نامزدهایی باید وارد رقابت بشوند که قصد داشته باشند رئیس جمهور شوند، نه اینکه محافظ نامزدی دیگری باشند. »
وی البته حساب اجماع در دقیقه نود را از اینکه نامزدها از ابتدا با هماهنگی و نقشه برای کنار رفتن به نفع یک فرد خاص وارد میدان شده باشند، جدا کرد و گفت: «اینکه در آخرین لحظه بر اساس شرایط و نظرسنجی‌ها تصمیم به اجماع روی یکی از گزینه‌ها گرفته شود، ایرادی ندارد و اسمش نیز استفاده از نامزد پوششی نیست. این روش قبلا هم مثلا در انتخابات سال 84 مورد استفاده قرار گرفته است».
ایمانی احتمال استفاده از قالیباف یا جلیی را به عنوان نامزد پوششی رئیسی منتفی دانست و سایت آزادی گفت: « به نظر من آقای قالیباف اگر به صحنه بیاید قطعا پوششی نخواهد بود. آقای جلیلی هم شان خود این را نمی‌داند که نامزد پوششی فرد دیگری باشد. »

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر