کد خبر: 109903
A

جمعی از استانداران دولت های نهم و دهم با انشتار بیانیه‌ای حمایت خود را از حجت الاسلام رئیسی اعلام کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ متن این نامه به شرح زیر است:

 نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از طی بیش از چهار دهه افتخار آمیز، همچنان، در مسیر تحقق آرمان متعالی انقلاب و امام بزگوار آن (قدس سره)، یعنی "تمدن نوین اسلامی"، گام های خود را محکم و استوار برمی‌دارد. جریان عظیم انقلاب، با هدایت رهبر فرزانه و حکیم آن، و در کنار صبر و استقامت وصف ناپذیر و مثال زدنی مردم شریف و ولایت مدار  ایران اسلامی توانسته است، قله‌های رفیعی را فتح و به عنوان یک قدرت منطفه‌ای، قد علم کرده و ظهور نماید.

اینک در این برهه از اتقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 1400، که با صف آرائی های دشمنان خارجی و کینه ورزی های فرصت طلبان داخلی، مواجه هستیم، از ملت بزرگ و قهرمان ایران، صمیمانه  در خواست داریم  همچون گذشته با حضور شگرف و  دشمن شکن خود در این عرصه، برگ زرین دیگری را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم بزنند و حماسه ای دیگر بیافریند؛ و ضمن ناامید کردن گردانندگان رسانه هایِ جریانات فریبکار و معاند، با انتخابی آگاهانه ، نظام اجرائی کشور را  در مسیر انقلاب  اسلامی سوق دهند و مشکلات کشور به ویژه نا بسامانی های حاد اقتصادی را حل نمایند.

بی شک انتخاب  سنجیده و فکورانه  ملت بزرگوار ، ضمن کمک به تحقق آرمان های عدالت خواهی و فساد ستیزی و فقرزدایی، امنیت و آرامش و رفاه عمومی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

 بر این اساس و در این مقطع حساس و سرنوشت ساز، ما استانداران دولت های نهم ودهم، در کنار مردم سربلند و عدالت خواه ایران اسلامی ،حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را واجد شرایط لازم و اصلح، برای قبول مسئولیت خطیر و بزرگ ریاست جمهوری دانسته و همه  همت و ظرفیت های خود را در خدمت پیروزی ایشان قرار خواهیم داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر