کد خبر: 110256
A

دکتر رسول منتجب نیا (دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی) در پیامی خطاب به مردم شهر تهران، از لیست ائتلاف تشکل های خط امام حمایت کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دکتر رسول منتجب نیا (دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی) در پیامی خطاب به مردم شهر تهران، از لیست ائتلاف تشکل های خط امام حمایت کرد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت، متن این پیام از قرار زیر است:

مردم‌شریف و بزرگوار شهر تهران سلام و تحیت بر شما

در این روزهای سرنوشت ساز که میهن عزیز ما که در آستانه تغییر مدیریت و ایجاد تحول و دگرگونی در بخش عظیمی از اداره امور قرار دارد و با کمال تأسف تعداد بسیاری از نامزدهای عهده داری مسئولیتهای کلان که نوعا از نخبگان و عصاره های فضائل ملت می باشند، تایید صلاحیت نشدند و لازم است مابقی نامزدهای انقلابی اصلاح طلب و رهپویان راه رهبر کبیر انقلاب اسلامی در صحنه انتخابات حضور فعال و موثر داشته باشند تا آحاد مردم آگاهانه آنان را برای خدمتگذاری برگزینند، اینجانب با بررسی های انجام شده از فهرست نامزدهای «ائتلاف تشکلهای خط امام» که توسط جبهه اصلاح طلبان ایران تهیه و اعلام گردیده است و مرکب از یک کاندیدای جوان برای نمایندگی میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و سیزده نامزد شورای اسلامی شهر تهران می باشد، حمایت می کنم. انتظار دارم‌خواهران و برادران کلانشهر تهران ضمن حضور فعال پای صندوق رای به آن فهرست رای دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر