کد خبر: 110865
A

وزیر کار و رفاه اجتماعی و وزیر اطلاعات با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با رئیس جمهور منتخب، گزارشی از عملکرد این وزارتخانه و فرصت‎ها و چالش‎های اجتماعی پیش روی دولت سیزدهم ارائه کرد.  

شریعتمداری با ارائه گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش به تبیین فرصت‎ها و چالش‎های پیش روی دولت سیزدهم در این حوزه پرداخت.

سید ابراهیم رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر کار و رفاه اجتماعی و گزارشی که از وضعیت این وزارتخانه ارائه کرد، ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری همه بخش ها با دولت آینده، شرایط کشور به سرعت به نفع مردم تغییر کند تا امید، اعتماد و آرامش به جامعه بازگردد.

 

همچنین وزیر اطلاعات در این دیدار با تبریک پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از اقدامات و عملکرد این وزارتخانه ارائه کرد.

سید ابراهیم رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از ابراز محبت وزیر اطلاعات و مجموعه معاونین وزارت اطلاعات، این وزارتخانه را نه متعلق به دولت‌ها که متعلق به نظام و انقلاب اسلامی دانست و بر نقش مهم این مجموعه برای شناسایی و ریشه کنی بسترهای فسادزا در کشور تاکید کرد.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر