کد خبر: 114317
A

حمید رسایی با اشاره به شکایت رئیس‌جمهور سابق از وی گفت: ۱۸ مرداد، ۱۴۰۰ همزمان با ایام روز خبرنگار، چهارمین ‎دادگاه جرم سیاسی به صورت علنی و با حضور هیأت منصفه در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می‌شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا در صفحات مجازی خود با اشاره به شکایت حجّت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور سابق از وی، نوشت: در آستانه انتخابات مجلس، روحانی در توییتی با هشتک ‎انتخابات تشریفاتی، نظرش را درباره انتخابات گفت! من هم در توییتی، نظرم را گفتم.

 

 

حالا او شکایت کرده و ۱۸ مرداد، ۱۴۰۰ همزمان با ایام روز خبرنگار، چهارمین ‎دادگاه جرم سیاسی به صورت علنی و با حضور هیأت منصفه در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می‌شود. روحانی با تیم وکلا و من شخصا برای دفاع مستند از خودم آمادگی کامل دارم.

‌مخاطب توییت من مثل روحانی، شورای نگهبان است، بدون اشاره به نام یا سِمَت کسی، اینکه چرا به وی برخورده، جای سئوال است؟! 

جلسه اول دادگاه برگزار و من به صلاحیت آن اعتراض کردم و خواستار برگزاری دادگاه مطابق جرم سیاسی شدم. قاضی نپذیرفت و بدون ورود در جزییات، به تجدیدنظر رفت. آنها استدلالم را پذیرفته و دادگاه جرم سیاسی شد.

برگزاری این دادگاه به سؤالات بسیاری که در ذهن شماست، پاسخ می‌دهد. آخرین بار به خاطر مدرک روحانی با شکایتش، ۳ ساعت دادگاهی شدم و در نهایت به اتفاق آرای هیأت منصفه تبرئه شدم.

‌جالب اینکه توییت روحانی با بیش از ۸۰۰k عضو، ۵ هزار لایک و توییت من با حدود ۵۰k عضو، ۷ هزار لایک از مخاطب گرفت.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر