کد خبر: 114451
A

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشته است که چرا مدعیان اصلاحات که خودشان عامل وضع موجود بوده‌اند، حالا همه تقصیرها را به آقای رئیسی نسبت می‌دهند که فقط ۵ روز از ریاست جمهوری ایشان می‌گذرد؟!

به گزارش دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان با اشاره به وضعیت کرونایی کشور نوشت:

گفت: کی بود که می‌گفت « از پیک کرونا عبور کرده‌ایم» ؟! و باعث بی‌توجهی به پروتکل‌ها و سفرهای پر حجم نوروزی شد ؟!
گفتم: آقای روحانی گفته بودند و بعد هم گفتند یک بیل به کمر کرونا زده‌ایم و کمر آن را شکستیم ! و حساسیت‌ها درباره خطر این ویروس را کاهش داد !
گفت: چرا واکسن خارجی خریداری نشده ؟!
گفتم: اولاً که خریداری شده و ثانیاً به قول خود آقای روحانی برخی از کشورها با وجود خرید واکسن از سوی ایران از تحویل آن خودداری کرده‌اند و ثالثاً همین بایدن که مدعیان اصلاحات قربان‌صدقه‌اش می‌روند، در انجام این معاملات کارشکنی کرده و می‌کند.
گفت: می‌گویند چرا به شرکت‌های خصوصی اجازه واردات واکسن داده نمی‌شود؟
گفتم: اجازه داده شده ولی اولاً باید تحت نظارت وزارت بهداشت باشد که جنس بنجُل و تقلبی وارد نشود و ثانیاً کشورهای تولید‌کننده واکسن حاضر به فروش نیستند.
گفت: پس چرا مدعیان اصلاحات که خودشان عامل وضع موجود بوده‌اند، حالا همه تقصیرها را به آقای رئیسی نسبت می‌دهند که فقط ۵ روز از ریاست جمهوری ایشان می‌گذرد؟!
گفتم: یارو برای استخدام رفته بود. پرسیدند سواد داری؟ گفت؛ در بالاترین سطح آن ! پرسیدند تخصص چی؟ گفت؛ البته که دارم ! پرسیدند سابقه کاری؟ گفت؛ سابقه کاری بسیار موفقی دارم ! گفتند یعنی هیچ نقطه ضعفی نداری؟ گفت؛ تنها اخلاق بدی که دارم این است که زیاد دروغ می‌گویم!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر