کد خبر: 115180
A

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هنوز که انتخاب وزیر کشور جدید انجام نشده و سعی ما بر این است که پیش از این انتخاب، روی کارآمدن شهردار تهران نهایی شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه امروز شورای شهر و در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که دلیل ارائه گزارش از سوی معاونین شهرداری چیست، گفت: ما به ماندگاری معاونین فکر نکردیم و این افراد ۴ سال تلاش کردند و شورای جدید می‌خواهد از این عملکرد ۴ ساله مطلع شود.

وی در خصوص روند آغاز شهردار تهران نیز بیان کرد: چند روز که کشور تعطیل بود و اتفاقی رخ نداده است اما وزیر کشور دستور بررسی و اقدام داده‌اند و ما نیز در حال دنبال کردن هستیم و امروز نیز در جلسه‌ای این موضوع بررسی می‌شود و امیدواریم به زودی به نتیجه برسیم.

رئیس شورای شهر تصریح کرد: هنوز که انتخاب وزیر کشور جدید انجام نشده است و سعی ما بر این است که پیش از این انتخاب، روی کار آمدن شهردار تهران نهایی شود.

چمران درباره انتخاب کمیسیون‌ها نیز عنوان کرد: دلیل تأخیر در انتخاب کمیسیون‌ها دقت اعضا بر انتخاب بر اساس تخصص افراد است. به طور کلی در این زمینه به نتیجه رسیده‌ایم و شاید در صورت وجود فرصت در جلسه آینده این موضوع را نهایی کنیم.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر