کد خبر: 116361
A

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس از دیدار و گفتگوی تعدادی از نمایندگان مجلس با وزیر کشور خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، محمدجواد کولیوند قائم‌مقام وزیر کشور در امور مجلس از دیدار و گفتگوی بیش از ٢٠ نماینده مجلس با وزیر کشور در عصر روز گذشته خبر داد و گفت: بنا به دستور وزیر محترم کشور تعامل فی‌مابین قوه مجریه و مقننه برای حل مشکلات مردم باید در بالاترین سطح قرار بگیرد.

وی در ادامه افزود: بحث و تبادل نظر با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص حل مسائل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه مورد تأکید وزیر محترم کشور است به‌طوری که ایشان شخصاً در جلسات متعددی با نمایندگان به بررسی مسائل شهرستان‌ها و استان‌ها می‌پردازند.

قائم‌مقام وزیر کشور در امور مجلس تصریح کرد: با توجه به تائیداتی که وزیر محترم کشور در جلسات عصر دیروز با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی داشتند هر چقدر وفاق و اتفاق نظر و همبستگی میان مسئولان وجود داشته باشد هم باعث حل مشکلات در کم‌ترین زمان ممکن و هم باعث افزایش اعتماد عمومی مردم به دولت و نظام خواهد شد.

کولیوند خاطرنشان کرد: وزیر محترم کشور در ملاقات ٤ ساعته خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از ساعت ١٨:٣٠ تا ٢٢:٣٠ به طول انجامید بر ایجاد وحدت نظر مسئولان در استان، شناسایی دقیق مشکلات مردم، بهبود شرایط معیشتی مردم، رونق فعالیت‌های اقتصادی و کاهش بروکراسی اداری در سازمان‌های تابعه وزارت کشور تأکید و دستورات لازم را به هر یک از معاونت‌های مربوطه جهت بررسی و حل مسائل مطرح‌شده صادر کرد.

وی خاطرنشان کرد: وزیر محترم کشور همچنین در عصر روز گذشته با تعدادی از مجامع استانی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر