کد خبر: 120167
A

خبرگزاری فارس ضمن انتقاد شدید از مواجه برخی اصلاح طلبان به تنش اخیر بین سپاه و ارتش آمریکا مدعی شد: ممکن است در داخل یک خانواده، اختلاف یا کدورتی بین تعدادی از اعضا وجود داشته باشد، با این حال به‌هنگام دست‌درازی دزد، همه کدورت‌ها کنار رفته و در مقابله با تجاوز دشمن، متحد شد.

به گزارش دیده بان ایران؛ خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه با انتشار گزارشی تحت عنوان «ناراحتی از تنبیه دزد نفت کشور/ نسخه جدید آمریکادوستی برخی اصلاح‌طلبان» ضمن اشاره به رویارویی اخیر سپاه با ارتش آمریکا نوشت:

می‌توان قرائتی متفاوت از نگاه حاکمیت به مسائل کشور داشت و آن را ابراز کرد. حتی می‌توان در سیاست خارجی و نحوه تعامل با دشمن، نظر متفاوتی را مطرح کرد و حول آن بحث و تبادل نظر کرد، امّا با این وجود، در وقت پیروزی ملّی و کسب افتخار بین‌المللی کشور، خوشحال بود و با مردم جشن گرفت.

ممکن است در داخل یک خانواده، اختلاف یا کدورتی بین تعدادی از اعضا وجود داشته باشد، با این حال به‌هنگام دست‌درازی دزد، همه کدورت‌ها کنار رفته و در مقابله با تجاوز دشمن، متحد شد. نمی‌شود از تنبیه دزد و بیرون راندن آن، ناراحت بود و به‌جای دفاع از خانواده، برای متجاوز دلسوزی کرد!

امّا این روزها برخی چهره‌های وابسته به جریان غربگرای کشور، روش دوم را در پیش گرفته‌اند و نه‌تنها از افتخارآفرینی نیروهای مسلّح کشور در باز پس گیری نفت کشور و شکست دادن ناوشکن‌های آمریکایی که به حمایت از سارق برخاسته بودند، خوشحال نشده‌اند، بلکه با نیش و کنایه و خفیف شمردن دلاورمردی حافظان امنیت کشور، ناراحتی خود را از مقابله با دشمن متجاوز ابراز کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر