کد خبر: 121128
A

امام جمعه موقت بجنورد گفت: هدف بسیج کشورگشایی نیست بلکه به دنبال فکرگشایی و دلگشایی است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام رحیم مهدوی‌پور، ۲۷ آبان ماه در همایش فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان بجنورد که در آستان امامزاده سید عباس ابن موسی ابن جعفر برگزار شد با اشاره به اینکه بسیجیان و مردم در انتظار نظامی والاتر هستند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به عنوان مقدمه نظام جهانی است و بدون شک وعده‌های خداوند محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه بزرگترین حکومت‌های دنیا درکی از بندگی ندارند، افزود: حکومت‌های دنیا اگر به زمین بخورند پیشانی آنان به زمین نمی‌رسد و علت آن هم عدم درک از بندگی برای خداوند است.

مهدوی‌پور با اشاره به اینکه فرماندهان بسیج محلات باید شناخت دقیق از مشکلات و آسیب‌های محل خود داشته باشند، تأکید کرد: اگر فرماندهان بسیج محلات با امام جماعت محله خود همراه بوده و برای مشکلات محله خود دغدغه‌مند باشند به طور قطع اتفاقات خوبی در محلات شهرستان می‌افتد.

امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به اهمیت شناختن دوستان و دشمنان، تصریح کرد: تمام افراد باید دوستان و دشمنان خود را به خوبی بشناسند و از نحوه تعامل با دوستان و دشمنان آگاه باشند.

مهدوی‌پور در پایان تصریح کرد: انقلاب اسلامی میراث امام خمینی(ره) است و وظیفه ما این است که از این میراث با ارزش به خوبی محافظت کنیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر