کد خبر: 122333
A

عنابستانی نماینده مردم سبزوار که در دادگاه با ادله و شواهد به خاطرسیلی زدن به سرباز عابد اکبری (سرباز راهور) محکوم شده بود، حالا از دروغ پردازی رئیس مجلس درباره ماجرای خودش حمایت کرده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در واکنش به سخنان روز دوشنبه (۱۵ آذرماه) محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی نوشت:البته واضح بود که ماه پشت ابر نمی ماند اما از شجاعت ریاست محترم مجلس آقای دکتر قالیباف تشکر می کنم که بعد از چندین ماه دروغ پراکنی، ایشان بالاخره به اندازه کمی حقیقت را روشن کردند!

پیام اقتصاد در این باره نوشت؛ قالیباف گفته بود: بارها گفته ام که اشتباه عنابستانی سیلی زدن به سرباز در حال انجام وظیفه نبود! بلکه اشتباه عنابستانی هل دادن سرباز توهین کننده بود!تفاوتی که در هیاهوی رسانه ای گم شد.

بنابر گزارش دیده بان ایران، اظهارات عجیب عنابستانی در حالی بود که جرم نماینده سبزوار در دادگاه ثابت شده است. عابد اکبری، سرباز وظیفه پلیس راهور، که از عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس، سیلی خورده‌ بود، در یک لایو اینستاگرامی در واکنش به گفته‌های محمدباقر قالیباف، رئیس‌ مجلس شورای اسلامی را "کذب" دانست.

عابد اکبری، سرباز وظیفه پلیس راهور، که از عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس، سیلی خورده‌ بود، در یک لایو اینستاگرامی در واکنش به گفته‌های محمدباقر قالیباف، رئیس‌ مجلس گفت: اتهام سیلی زدن عنابستانی در دادگاه تایید شده، چطور رئیس مجلس می‌گوید او فقط مرا هل داده؟

 روز گذشته ویدیویی از محمدباقر قالیباف منتشر شد که در آن به ماجرای درگیری سرباز راهور با نماینده مجلس پرداخته بود. قالیباف در آن ویدیو عنوان کرد عنابستانی فقط سرباز راهور را هل داده بود و سیلی خوردن سرباز شایعه فضای مجازی است./ سایت دیده بان ایران

افشاگری سرباز عابد اکبری درباره ادعای دروغ «قالیباف»/ سیلی خوردن من در دادگاه تایید شد رئیس مجلس انکار نکند!

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر