کد خبر: 128071
A

مدیر سلامت و امداد حوزه‌های علمیه گفت: با توافقاتی که با وزارت ورزش صورت‌گرفته برگزاری لیگ رشته‌های مختلف است در دستور کار قرار گرفته و بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته هیئت‌هایی که می‌توانند لیگ رشته خودشان را برگزار کنند این مسابقات را در دو سطح ملی و استانی برگزار خواهند کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام مهدی پناهی مدیرکل سلامت و امداد حوزه‌های علمیه کشور و دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه اظهار داشت: مراسم تجلیل از مسئولین هیئت‌های ورزشی و دست‌اندرکاران ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی طلاب حوزه علمیه قم برگزار و از زحمات این بزرگواران تقدیر به عمل آمد.

وی بیان داشت: بر اساس تصمیم‌گیری صورت‌گرفته سال آینده این جشنواره به‌صورت ملی برگزار و هر هیئتی خودش عهده‌دار و برگزارکننده رشته ورزشی خودش خواهد بود.

حجت‌الاسلام پناهی ابراز داشت: با توافقاتی که با وزارت ورزش صورت‌گرفته برگزاری لیگ رشته‌های مختلف است در دستور کار قرار گرفته و بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته هیئت‌های که می‌توانند لیگ رشته خودشان را برگزار کنند این مسابقات را در دو سطح ملی و استانی برگزار خواهند کرد.

وی به مباحث مطرح شده در این مراسم نیز اشاره کرد و بیان داشت: در این مراسم گزارشی از هم فعالیت‌های انجام شده در تربیت‌بدنی و ستاد راهبری ورزش در زمینه مباحث بودجه‌ای برای توسعه زیرساخت‌ها و مباحث کلان ورزشی کشور نیز ارائه کردم.

مدیرکل سلامت و امداد حوزه‌های علمیه کشور تاکید کرد: علاوه بر این نقاط قوت و ضعف جشنواره نیز توسط هیئت‌ها و دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات بیان شد./ حوزه

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر