کد خبر: 133184
A

آیت الله بوشهری گفت: ه دنبال عقده گشایی نسبت به نظام و مقدسات اسلامی هستند. تا کی باید لب فرو بندیم تا کسانی که از امکانات این کشور استفاده می کنند، با دشمن بیرونی همراهی کرده و چنین فاجعه ای بیافرینند. این اولین نیست و آخرین هم نخواهد بود. ما در طول سالهای گذشته شاهد اهانت ها و جسارت ها بوده ایم.

به گزارش دیده بان ایران؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در اجلاسیه سالیانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم که در مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، اهانت به ساحت امام علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) را محکوم کرد و گفت: مزدوران داخلی و مزدوران خارجی دست در دست یکدیگر دادند و فیلمی را ساختند که شهر مشهد را نشانه گرفته است. اگر عزای عمومی به این مناسبت اعلام می شد، جا داشت.

او از مسئولان خواست جلوی تکرار اینگونه مسائل را بگیرند و گفت: اینها به دنبال عقده گشایی نسبت به نظام و مقدسات اسلامی هستند. تا کی باید لب فرو بندیم تا کسانی که از امکانات این کشور استفاده می کنند، با دشمن بیرونی همراهی کرده و چنین فاجعه ای بیافرینند. این اولین نیست و آخرین هم نخواهد بود. ما در طول سالهای گذشته شاهد اهانت ها و جسارت ها بوده ایم.

آیت الله حسینی بوشهری در ادامه سخنان خود بیان کرد: در طول این سال ها، انقلاب اسلامی با مخالفت ها و چالش های فراوانی روبرو شده است که بحمدالله ملت خوب ایران با رهبر انقلاب اسلامی همراهی کرده و در برابر این چالش ها ایستاده اند.

او اضافه کرد: مبانی و اصول انقلاب اسلامی از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و برخاسته از فطرت است، شعارهایی که مبنای انقلاب بوده برای نسل امروز و آینده جذابیت دارد و این ظرفیت های بی نظیر است که با تکیه بر آن می توانیم مقابل این چالش ها و آسیب ها ایستادگی کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اصول و مبانی انقلاب ما برگرفته از قرآن کریم و کلمات اهل بیت (علیهم السلام) است که با فطرت سازگاری دارد و همین عامل استواری آن است.

او با اذعان به چالش های کشور در عرصه منطقه ای و بین المللی و داخلی ابراز داشت: اگر از ظرفیت های این اصول و مبانی در کادرسازی و نظام سازی استفاده شود، می توانیم موفق باشیم و به نتیجه روشن برسیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر