کد خبر: 137966
A

سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با اشاره به فرا رسیدن روز صنعت دفاعی گفت: دستاوردهای بزرگ و تحسین‌برانگیز "صنایع دفاعی کشور" تحت منویات، رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و وزارت دفاع که توان "بازدارندگی"، "اقتدار دفاعی" را به رغم تهدید و تحریم دشمنان ایجاد کرده است.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیامی به امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،‌ روز صنعت دفاعی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به این شرح است:

برادر ارجمند؛ امیر سرتیپ ستاد محمدرضا آشتیانی

وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

فرا رسیدن سی و یکم مرداد روز صنعت دفاعی کشور را به جناب عالی ، مسئولان، متخصصان و آحاد کارکنان جهادگر، خدوم و فکور حوزه صنعت دفاعی ایران اسلامی که موجبات افتخار و استقلال ملت عظیم‌الشأن ایران را به رغم تحریم‌های دیرینه، همه‌جانبه و ظالمانه دشمنان انقلاب و نظام، رقم زده‌اند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

دستاوردهای بزرگ و تحسین‌برانگیز "صنایع دفاعی کشور"  تحت منویات، رهنمودها و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و  وزارت دفاع  که توان "بازدارندگی"، "اقتدار دفاعی"  را به رغم تهدید و تحریم دشمنان ایجاد کرده است، با درک پیچیدگی‌های فزاینده محیط بین‌المللی، همدلی ها و مشارکت حوزه "دفاع" را جدی‌تر از گذشته مورد تأکید قرار می‌دهد.

با وجود خصومت تمام عیار جبهه استکبار و نظام سلطه، پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حوزه صنعت دفاعی کشور با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و بسترهای موجود و دانایی و توانایی نیروهای خلاق توانسته است متناسب با تحولات در عرصه دفاعی، بخش های مهمی از نیازمندی های صیانت از تمامیت ارضی و استقلال همه جانبه را فراهم کند.

خدای بزرگ را شاکریم با گذشت بیش از ۴۳ سال از پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به پشتوانه تلاش‌ها و مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر متخصصین متعهد صنعت دفاعی کشور و استفاده از توان دانشمندان و نخبگان، ضمن نیل به بازدارندگی مطمئن در مقابل دشمنان، دستاوردهای ارزشمند آن در بخش‌های مختلف، مورد اقبال و درخواست داخلی و بسیاری از کشورهای دیگر قرار گرفته است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و حوزه صنعت دفاعی به ویژه  شهیدان گرانقدر، دکتر چمران، سرلشکر نامجوی، سرلشکر فکوری و همچنین شهید فخری زاده و دیگر دانشمندان هسته‌ای و دفاعی کشور از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی و خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل عنایات و توجهات  حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)مسئلت می نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

منبع: روابط عمومی ارتش

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر