کد خبر: 137987
A

نماینده مجلس از علی لاریجانی در پرونده مجتمع زیتون قم رفع اتهام کرد و گفت: با اینکه آقای لاریجانی رقیب ما بوده اما انصاف را هم باید رعایت کنیم.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درباره ماجرای پرونده زیتون و طرح نام نماینده سابق قم در این پرونده اظهار کرد: من چند هفته پیش در ملاقات مردمی اسناد مربوط به پرونده زیتون را دیدم که علیه یکی از روزنامه های کثیرالانتشار که به این موضوع پرداخته بود، شکایتی شده و بر اساس آن این روزنامه محکوم شد. موسسه‌ای طبق قانون مجموعه زیتون را خریده که تعدادی از اعضای موسسه‌ در آن‌جا سهم دارند. پس این‌که گفته شده نماینده سابق قم در این پرونده نقش دارد، درست نیست.

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیح داد: آقای ط. موسس موسسه خریدار پیشم آمد و اسناد زیتون را ارائه کرد. من در این اسناد چیزی به نام آقای لاریجانی ندیدم ؛ درست است که آقای لاریجانی رقیب ما در قم بوده اما انصاف و دینداری و آزادگی را هم باید رعایت کنیم و حقیقت را بگوییم.

وی در پایان گفت: درباره پرونده زیتون سند تک‌برگ شش دانگ به نام موسسه خریدار است. اسناد و فاکتورهایی به نام این روزنامه کثیرالانتشار جمع کرده بودند که اصل و جعلی آن را دیدیدم؛ برهمین اساس از این روزنامه شکایت و محکوم شد البته که مسوولان این روزنامه می‌گوید اطلاعی از این موضوع ندارند.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر