کد خبر: 139006
A

حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی: دشمنان برای تمام این اصول، همواره نقشه‌های زیادی کشیده‌اند اما هر بار یکی از این اصول را هدف قرار گرفته‌اند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شیراز اظهار کرد:عوامل اصلی پیشرفت و تاب‌آوری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  رهبری مقتدر، مکتبی حسینی و ملتی متحد است.

امام جمعه موقت شیراز با اشاره به پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: اگر این موارد را حفظ کنیم می‌توانیم محکم تر از گذشته، راه را ادامه دهیم.

او افزود: رهبر هوشیار و بیدار ما توانسته‌اند نقش بسیار مهمی در هدایت جامعه داشته باشند و بهره‌مندی نظام از رهبری که چنین ویژگی‌هایی دارد یکی از دلایل قدرت نظام محسوب می‌شود.

امام جمعه موقت شیراز گفت: در طول تاریخ، دشمنان ما بارها سعی کرده اند این اصل اساسی از قدرت نظام ما را تضعیف کنند اما آگاهی مردم نسبت به شرایط جامعه، نگذاشته آنها به خواسته‌های خود برسند.

رضوی اردکانی همچنین به موضوع مکتب الهی و حسینی به عنوان مکتب انتخابی برای نظام جمهوری اسلامی ایران هم اشاره کرد و گفت: مکتبی که ما از آن پیروی می‌کنیم به ما آموخته ظلم نکنیم و زیر بار زور و ستم نرویم و جهانیان این موضوع را بارها در تصمیمات مهم ما دیده اند.

او اظهار کرد: در کنار دو اصل رهبری و مکتب، وجود ملت متحد هم یکی از علت‌های اصلی پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که ارتباطی تنگاتنگ با سایر علل دارد.

امام جمعه موقت شیراز گفت: دشمنان برای تمام این اصول، همواره نقشه‌های زیادی کشیده‌اند اما هر بار یکی از این اصول را هدف قرار گرفته‌اند تلاش‌های آنها به شکست منجر شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر