کد خبر: 142497
A

نماینده تهران خطاب به رییسی: وضعیت "رستم قاسمی" را تعیین تکلیف کنید

اقبال شاکری نماینده مردم تهران معتقد است که رییسی و مخبر باید به سرعت وضعیت رستم قاسمی را به دلیل ضعف جسمی و ناتوانی در اداره وزارتخانه وی را مشخص کنند.

نماینده تهران خطاب به رییسی: وضعیت "رستم قاسمی" را تعیین تکلیف کنید

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ اقبال شاکری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص طرح چندباره برخی موضوعات درباره کسالت و بیماری رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و ضعف جسمی و ناتوانی در اداره وزارتخانه، گفت: به عقیده من ریاست محترم جمهوری که مسئولیت این کار را دارند باید بررسی کنند که اگر آقای مهندس قاسمی توانایی انجام کار را ندارند، تصمیم دیگری گرفته شود. من این را به صلاح خود آقای قاسمی عرض می‌کنم، ما نباید فشار بیاوریم و خدای نکرده ایشان را با مشکلات دیگری مواجه کنیم. به‌نظر من اگر اینطور است و این حرف‌ها واقعی است، دولت پیشگام شود و قبل از اینکه خدایی نکرده شرایط بدتر شود، اقدام متناسب داشته باشد.

 

وی ادامه داد: اگر کسی از لحاظ جسمی بیمار و ناتوان باشد، در کارکرد هم دچار مشکل می‌شود. به‌نظر من هیچکس بهتر از معاون اول و خود آقای رئیس‌جمهور صالح نیست که این را بررسی کند و با مجلس در میان بگذارد.

شاکری خاطرنشان کرد: بهتر است آقای رئیسی و آقای مخبر هرچه زودتر در این زمینه گفت‌وگو کنند و تصمیم بگیرند، حالا هر تصمیمی که بگیرند شاید تصمیم این باشد که «نه چیزی و کار دارد خوب پیش می‌رود»، اما یک تصمیمی بگیرند و اعلام کنند، چون این مباحثی که شما اشاره کردید خیلی دارد در مجلس و رسانه‌ها مطرح و تکرار می‌شود.

عضو کمیسیون عمران در پاسخ به اینکه «اگر دولت اقدام نکند، این احتمال وجود دارد که مجلس اقدامی در این زمینه داشته باشد؟»، عنوان کرد: در حال حاضر سوال‌های متعددی برای وزیر راه و شهرسازی ثبت شده است و به نظر می‌رسد که این روند سوال‌ها دارد شدت پیدا می‌کند.

وی افزود: یک بار سنگینی هم به اسم ساخت ۴ میلیون مسکن روی دوش وزارتخانه قرار داده شده که کار را دشوارتر هم کرده است، در نتیجه هرچه زودتر باید مدیریت متناسب با این وعده‌ها و ماموریت‌ها ایجاد شود.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر