کد خبر: 142979
A

امیر حیدری: سربازان ارتش دست به ماشه آماده دفاع از کشور هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران دست بر روی ماشه، آماده هستند که با جانفشانی از حدود و مرزهای کشور دفاع کنند.

امیر حیدری: سربازان ارتش دست به ماشه آماده دفاع از کشور هستند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ 

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در بازدید از پاسگاه ارتش در مرز دوغارون تایباد در جمع خبرنگاران گفت: نیروی زمینی ارتش با عنایت الهی آماده دفع هرگونه تهدید از سوی دشمنان را دارد و امنیت را در مرزها برقرار می کند.

وی ادامه داد: استقرار ارتش در مرزها به معنای وجود عوامل تهدیدکننده امنیت نیست؛ بلکه به منظور اشراف اطلاعاتی بیشتر و امنیت پایدارتر است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: یگان های لشکر 77 خراسان قرارگاه شمالشرق ارتش در مرزهای شرقی کشور حضور دارند و با روحیه بالا و آمادگی کامل مشغول حفاظت و حراست هستند.

امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: در این مرزها اشرار و قاچاقچیان به تحریک یا شاید همراهی بعضی از عناصر کشور مقابل در گذشته تعرضاتی را داشتند و قاطعانه جواب گرفتند.

وی تاکید کرد: پیام کلی برای دشمنان این است که اگر خطایی انجام دهند، تومار عمر آنها در کسری از زمان درهم خواهد پیچید.

این فرمانده نظامی اظهار کرد: سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران دست بر روی ماشه، آماده هستند که با جانفشانی از حدود و مرزهای کشور دفاع کنند.

بازدید از پاسگاه های مرزی ارتش در شهرستان تایباد و حضور در جمع سربازان تیپ 377 متحرک هجومی شهید حبرانی مستقر در مرز دوغارون محور اصلی بازدید و سفر امیر سرتیپ حیدری به شهرستان تایباد بود.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر