کد خبر: 144004
A

یک فرمانده سپاه از تقویت نیروهای نظامی در شمال‌غرب کشور خبر داد.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تقویت نیروهای نظامی در شمال‌غرب کشور خبر داد.

یک فرمانده سپاه از تقویت نیروهای نظامی در شمال‌غرب کشور خبر داد.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از استقرار یگان‌های زرهی و نیروی مخصوص نزسا در نوار مرزی غرب و شمال‌غرب کشور خبر داد.

وی افزود: به‌دنبال تحرکات اشرار و گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب ضدایرانی در شمال‌غرب کشور و ایجاد شرارت و ناامنی در برخی مناطق، نیروی زمینی سپاه با تقویت نیرو‌های خودی در محدوده نوار مرزی استان‌های غرب و شمال‌غرب کشور و بهره‌گیری از همکاری مردم غیور بومی به مقابله قاطعانه با عوامل ناامنی در منطقه می‌پردازد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه "هم‌اکنون برخی یگان‌های زرهی و نیروی مخصوص نزسا در حال عزیمت به استان‌های مرزی غرب و شمال‌غرب کشور هستند"، تصریح کرد: این اقدام نیروی زمینی سپاه به‌منظور تقویت یگان‌های مستقر در مرز و جلوگیری از نفوذ تیم‌های تروریستی وابسته به گروهک‌های تجزیه‌طلب مستقر در اقلیم شمال عراق صورت گرفته است.

نیروی زمینی سپاه از اوایل مهرماه سال جاری عملیات‌های موشکی، پهپادی و توپخانه‌ای خود علیه برخی گروه های مستقر در اقلیم کردستان عراق را آغاز کرده و تاکنون در چندین مرحله، مقر‌های گروه‌های نظیر دموکرات، کومله، پژاک و پاک را مورد اصابت قرار داده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر