کد خبر: 145890
A

سردار حسن‌زاده:سپاه تهران «شهر اشتغال» تاسیس کرد

فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه سپاه تهران شهر اشتغال تاسیس کرده است،گفت: معتادان باید در این شهر یک حرفه را فراگرفته تا برای اشتغال آنها اقدامی صورت بگیرد.

سردار حسن‌زاده:سپاه تهران «شهر اشتغال» تاسیس کرد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ با بیان اینکه بسیج در قالب گروه‌های جهادی در اقصی نقاط کشور حضور فعالی دارد،گفت: بسیج در قالب مؤلفه‌های مختلف مشغول به خدمت رسانی به مردم است.

وی با بیان اینکه ۵۳ شهید جهادگر در کشور داریم،افزود: بسیج طی سال و در مناطق محروم و حاشیه‌های شهر در قالب گروه‌های جهادی، درمانی، فرهنگی، عمرانی، قرآنی و تمام عرصه‌ها حضور پیدا می‌کند و برخی از عزیزان ما در این عرصه‌ها به شهادت رسیدند.

فرمانده سپاه تهران با اشاره به اقدامات سپاه در حوزه محرومیت زدایی، اظهار کرد: در تمام نقاطی که نیاز به سازندگی و محرومیت زدایی باشد، گروه‌های جهادی در آن مناطق حضور داشته و به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

سردار حسن‌زاده درباره توزیع بسته‌های معیشتی توسط سپاه تهران بزرگ، گفت: در ۲ سال گذشته بیش از ۳ میلیون بسته معیشتی و کمک مومنانه توسط سپاه تهران در چندین مرحله توزیع شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰هزار بسته لوازم التحریر توسط سپاه تهران بزرگ توزیع شده است، اضافه کرد: این اقدامات توسط گروه‌های جهادی صورت می‌گیرد و بالغ بر ۵۰۰ خانه در تهران و خارج تهران نیز مرمت شدند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ تصریح کرد: ما مناطقی در تهران داریم که در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، درمانی و اشتغال به شدت نیاز به کمک دارند،ضمن آنکه ما کارگاه‌های اشتغال نیز در سطح تهران تاسیس کردیم.

سردار حسن‌زاده به تاسیس مرکز شهید زیادیان اشاره کرد و افزود: این مرکز برای درمان، اشتغال و صیانت معتادان متجاهر است که ظرفیت آنجا را به ۴۲۰۰ رساندیم.

وی با بیان اینکه سپاه تهران شهر اشتغال تاسیس کرده است، یادآور شد: همه این معتادان باید در این شهر یک حرفه را فراگرفته تا برای اشتغال آن‌ها اقدامی صورت بگیرد. این‌ها بخش‌های بسیار کوچکی است که سپاه تهران بزرگ دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: ما در تهران در ۵ محله آسیب دیده همچون شهید هرندی، شهید مظاهری، باغ آذری، خلازیر، دولتخواه قرارگاه خدمات اجتماعی دایر کردیم و سعی می‌کنیم این محلات را در تراز محلات هم جوار آن‌ها برسانیم و با تاسیس درمانگاه، دندانپزشکی، پست امداد، سوله‌های اشتغال و ورزش و تعمیر معابر، کاری کنیم تا احساس محرومیت نداشته باشند.

منبع: آنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر